fbpx

Tv programa

Lietuviškas
Lietuviški kanalai

LRT Televizija HD

Visada informatyvų ir prasmingą turinį žiūrovui transliuojančio televizijos kanalo LRT programa šiandien ir visą ateinančią savaitę. Pagrindinės LRT visuomeninio transliuotojo vertybės - ugdyti Lietuvos žmones ir operatyviai jiems teikti informatyvų, teisingą turinį. LRT lt programa suteikia galimybę mėgautis įtraukiančiomis pokalbių laidomis, aktualijų programomis, sporto varžybomis, intelektiniais žaidimais, unikaliais filmais ir dar daug kitų plačiajai visuomenės daliai pritaikytų kokybiškų transliacijų.

Kanalo kalba: LT

HD LRT Televizija HD

LNK HD

Nuolat atnaujinama žiūrovų mėgstamo kanalo LNK programa šiandien ir visą ateinančią savaitę. LNK – laisva ir nepriklausoma televizija visada transliuojanti kokybišką ir informatyvų vaizdinį turinį. Svarbiausios dienos aktualijos, autorinės pramoginės laidos, lietuviški serialai ir kasdienybę praskaidrinantys filmai – tik maža dalis privalumų, kuriuos visada suteikia kontrastinga LNK TV programa.
HD LNK HD

TV3 HD

Detali TV3 programa šiandien, rytoj ir visą savaitę. TV3 – visos šeimos televizija transliuojanti visada įtraukiantį ir kokybišką turinį. Intelektualios pramogos, publicistinės laidos, reikšmingos Lietuvos ir viso pasaulio aktualijos, lietuviški serialai ir visame pasaulyje pripažinti filmai – tai, ką be jokių abejonių suteiks spalvinga ir išskirtinė programa TV3.
HD TV3 HD

BTV HD

Tiksli ir nuolat atnaujinama nacionalinio televizijos kanalo BTV programa šiandien, rytoj ir visą savaitę. BTV – televizija transliuojanti kokybišką užsienio šalių turinį ir unikalias lietuviškas autorines laidas. Apdovanojimus pelnę, įtraukiančio siužeto užsienio serialai, laidos apie sportą, kulinariniai ir humoristiniai šou, populiarieji lietuviški muzikiniai projektai ir dar daug pramoginio ir informacinio pobūdžio turinio Jums tikrai gali pasiūlyti įvairialypė BTV TV programa.
HD BTV HD

Lietuvos ryto TV HD

Lietuvos ryto televizija – sąlyginai jaunas, bet labai veržlus televizijos kanalas, kuris visada pasiruošęs su žiūrovais pasidalinti Lietuvos ir pasaulio aktualijomis bei informatyviais reportažais iš svarbių įvykių vietų. Nors žinių pobūdžio laidoms Lietuvos ryto TV skiria didžiausią dėmesį, tačiau Lrytas programa tikrai maloniai nustebins ir detektyvinių serialų, dokumentinių filmų ar naudingus patarimus teikiančių laidų gerbėjus.
HD Lietuvos ryto TV HD

TV6 HD

TV6 programa šiandien, rytoj ir visada, kai norisi gerų emocijų! TV6 – televizijos kanalas skirtas veržliems žmonėms, kurie mėgsta pramogas, sportą, automobilius ir aktyvų laisvalaikį. TV 6 programa suteikia galimybę susipažinti su viso pasaulio žiūrovų simpatijas pelniusiais muzikiniais, kulinariniais ir išlikimo realybės šou, interaktyviomis laidomis, gerą humoro dozę suteikiančiais serialais, intriguojančiomis sporto varžybomis ir kitomis turiningą laiką prie televizoriaus užtikrinančiomis transliacijomis.
HD TV6 HD

TV8 HD

Į moterišką auditoriją orientuoto televizijos kanalo detali TV 8 programa visai savaitei. TV8 televizija transliuoja informatyvias edukacinio, dokumentinio ir pramoginio pobūdžio laidas, populiarias melodramas, animacinius filmukus bei filmus. Taip pat programa TV8 suteikia galimybę pamatyti itin didelio žiūrovų dėmesio sulaukusių visų TV3 kanalų transliuojamų lietuviškų laidų pakartojimus.
HD TV8 HD

TV1 HD

Intriguojančių serialų, laidų, telenovelių, realybės šou ir filmų kanalo TV1 programa šiandien, rytoj ir visą ateinančią savaitę. TV1 – televizijos kanalas, kuris pateisina kiekvienos moters poreikius. Kulinarinės laidos, įtraukiantys serialai, laidos apie grožio puoselėjimą, detektyviniai filmai ir dar daug kokybiško turinio išskirtinai tik TV 1 televizijos kanale.
HD TV1 HD

Balticum TV HD

Visų šeimos narių kasdienybę praturtinančio televizijos kanalo Balticum TV programa šiandien, rytoj ir visą ateinančią savaitę. Autentiškos, pramoginio ir informacinio pobūdžio Balticum laidos, gausią humoro dozę garantuojantys nuotaikingi serialai, sukrečiančios dramos, intelektualios satyros šou ir dar daug kokybiško turinio savo žiūrovams kasdien dovanoja Balticum televizijos kanalas.
HD Balticum TV HD

LRT Plius HD

Patrauklus, plataus spektro LRT Plius turinys skirtas informuoti, sudominti ir sužavėti auditoriją. LRT Llius tiesiogiai transliuoja naujienas ir debatus apie svarbiausius vietinius ir pasaulinius įvykius. LRT Pius programoje švenčiamas menas, muzika ir literatūra. Rodomi užsienio ir lietuvių režisierių sukurti filmai ir serialai. Taip LRT Plius žiūrovai gali mėgautis įvairiais kino žanrais, istorijomis ir kultūrinio paveldo kūriniais.

Kanalo kalba: LT

HD LRT Plius HD

Delfi TV HD

Kelionių, kulinarines, pokalbių ir kitas išskirtines laidas transliuojančio, nemokamo nacionalinio televizijos kanalo DELFI.TV programa savaitei. Gyvenimo būdo laidos, žinomų keliautojų transliacijos iš įspūdingų kelionių, informatyvios ir subtiliai pikantiškos žinios, provokuojantys pokalbių šou – nuotaikingą laisvalaikį užtikrinantis vaizdinis turinys, kurį suteikia inovatyvi tv Delfi programa šiandien ir visada
HD Delfi TV HD

Info TV HD

Tv programa Info TV visai ateinančiai savaitei. Informacinio ir publicistinio pobūdžio laidos yra šios televizijos pagrindas, kuris suteikia galimybę kiekvienam žiūrovui susipažinti su užsienio ir Lietuvos politikos, ekonomikos, kultūrinių ir socialinių sričių aktualijomis bei leidžia išgirsti ekspertų nuomonę. Ši televizija transliuoja net 4 valandas trunkančią žinių laidą „Info diena“, kurią rengia profesionali INFO TV televizijos kanalo žinių tarnyba.
HD Info TV HD

Pūkas TV HD

Pūkas TV – televizijos kanalas skirtas lietuviškos muzikos gerbėjams. Nors šios muzikalios televizijos didžiąją eterio dalį užima populiarios lietuviškos dainos, tačiau PŪKAS TV programa tikrai maloniai nustebins ir politinio pobūdžio laidų šalininkus. „Kitokia Lietuva“ ir „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ – itin populiarios šios televizijos laidos, kuriose nuolat vyksta diskusijos įvairiais, kiekvienam mūsų šalies gyventojui aktualiais klausimais.
HD Pūkas TV HD

Seimas tiesiogiai

TV programa televizijos kanalo „Seimas tiesiogiai“ šiandien ir visą ateinančią savaitę. Seimas tiesiogiai – televizija, kuri suteikia galimybę stebėti transliacijas iš Seimo posėdžių bei spaudos konferencijų salių realiuoju laiku. Tiesiogiai seimas – tai ne tik tiesioginės transliacijos, bet ir informacinės apžvalginės laidos, kuriose galime pamatyti ryškiausius pastarosios savaitės įvykius Seime, išgirsti Seimo narių įžvalgas bei jų komentarus į žiūrovų užduotus klausimus.
Seimas tiesiogiai

Gerų naujienų televizija HD

Gerų naujienų televizija - puikios nuotaikos užtaisas visada transliuojantis įdomų ir išskirtinai pozityvų turinį. Gerų naujienų TV savo žiūrovui gali pasiūlyti unikalias autorines laidas, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas paprastiems žmonėms, jų pasiekimams, pomėgiams bei kūrybai. Gerų naujienų portalas ne tik praturtins laisvalaikį informatyviomis laidomis apie kultūrą, sveiką gyvenimo būdą, mūsų tautiečių verslus, įvairius renginius ar sporto varžybas, bet ir kiekvienam žiūrovui suteiks teigiamas emocijas, kurios neabejotinai praskaidrins kasdienybę.
HD Gerų naujienų televizija  HD

Šiaulių televizija HD

Visada arti savo krašto žmonių esančio, regioninio televizijos kanalo Šiaulių TV programa šiandien ir visą ateinančią savaitę. Šiaulių TV programa suteikia galimybę pamatyti autentiškas publicistinio, pramoginio, švietėjiško ir informacinio turinio laidas bei patiems pirmiems sužinoti išsamias, objektyviai pateiktas Šiaulių regiono naujienas. Nors Šiaulių televizija kiekvienam žiūrovui operatyviai pateikia visos šalies ir pasaulio aktualijas, tačiau pagrindinis dėmesys yra skiriamas Šiaulių miestui ir jo apskričiai.
HD Šiaulių televizija HD

Marijampolės TV HD

Marijampolės TV – regioninis televizijos kanalas gyvuojantis jau daugiau nei 30 metų! Nedidelė, tačiau novatoriška bei veržli Marijampolės televizija kasdien savo žiūrovą džiugina informatyviomis žinių laidomis bei unikaliu autorinių laidų turiniu. „Marijampolės TV žinios“, „Marijampolės TV sveikinimų koncertas“, „Marijampolės savaitė“ – tik maža dalis kokybiško turinio, kurį gali pasiūlyti išskirtinai tik Marijampolės TV programa.
HD Marijampolės TV HD
Filmų kanalai

Balticum Auksinis HD

Lietuviškai įgarsintų filmų kanalo Balticum Auksinis TV programa šiandien, rytoj ir visą ateinančią savaitę. Balticum Auksinis – televizijos kanalas, kuris pateisina kiekvieno filmų gurmano lūkesčius. Sukrečiančios dramos, iki ašarų prajuokinančios komedijos, įtempto siužeto trileriai, intriguojantys detektyvai – tik maža dalis kokybiško kino, kurį tikrai gali pasiūlyti kontrastinga Balticum Auksinis programa.
HD Balticum Auksinis HD
Muzikiniai kanalai

2TV HD

Ištisą parą muzikinio pobūdžio laidas transliuojančio televizijos kanalo 2TV programa visai savaitei. 2TV – pramoginis TV kanalas, kuris suteikia galimybę kiekvienam žiūrovui susipažinti su populiariomis lietuviškomis dainomis ir viso pasaulio pripažinimą pelniusiais užsienio atlikėjų hitais. Muzikiniai vaizdo klipai, pramoginės laidos ir visada kokybiška muzika – nuotaiką pakeliantis turinys, kuriuo galima mėgautis įjungus 2TV televizijos kanalą.
HD 2TV HD