Balticum Auksinis HD
Lietuviškai įgarsintų filmų kanalo Balticum Auksinis TV programa šiandien, rytoj ir visą ateinančią savaitę. Balticum Auksinis – televizijos kanalas, kuris pateisina kiekvieno filmų gurmano lūkesčius. Sukrečiančios dramos, iki ašarų prajuokinančios komedijos, įtempto siužeto trileriai, intriguojantys detektyvai – tik maža dalis kokybiško kino, kurį tikrai gali pasiūlyti kontrastinga Balticum Auksinis programa.
TV Programa
2024-03-03
(sekmadienis)
04:00
Pertrauka
07:00
Stiklo pilis
Žaneta augo socialiai sudėtingoje šeimoje. Jų gyvenimas buvo chaotiškas ir nuolat lydėjo skurdas. Pilnametystės sulaukusi Žaneta siekia, kad jos šeimos gyvenimas neištolo neprimintų jos vaikystės. Sunkiai dirbdama, jauna moteris stengiasi susikurti stabilų ir užtikrintą gyvenimą. Kol vieną dieną planus aukštyn kojom apverčia pas ją į namus atvykę gyventi jos sudėtingi tėvai. Jaudinantis pasakojimas apie tikras ir pramanytas vertybes bei nesumeluotus jausmus. Vudis Harelsonas ir Oskaro laureatė Brie Larson dramoje - "Stiklo pilis".
09:05
Naktis be karūnos
1945 m. gegužės 8-osios vakarą visa Europa pasipylė į gatves švęsti pergalės Antrajame pasauliniame kare. Džiūgaujančioje minioje Didžiosios Britanijos sostinėje neatpažintos linksminosi ir seserys Windsor: 19-metė Elžbieta (būsimoji karalienė) ir jos 14 metų sesuo Margaret. Jaunosios princesės išsmuko iš Bekingemo rūmų ir iki vidurnakčio šoko viešbutyje "Ritz". Šis filmas – šiek tiek kitokia istorinių įvykių interpretacija.
11:00
Prarastasis miestas Z
Tikra XX a. pradžios britų generolo-leitenanto, kartografo, keliautojo ir tyrinėtojo Persio Foseto istorija. Fosetas buvo įsitikinęs, kad neaprėpiamos Amazonės platybės slepia ne vieną paslaptį. O didžiausia jų – paslaptinga, pažengusios žmonijos dar neatrasta civilizacija, galinti užpildyti žmonių rasės kilmės spragas. Klausydamas tiek mokslininkų, tiek visuomenės prieštaravimų, juoko ir netgi patyčių, Fosetas nenuleido rankų ir kas keleri metai vėl ir vėl sugrįždavo į Amazonės džiungles ieškoti paslaptingojo miesto Z, legendose žinomo Eldorado vardu. Prieš šimtą metų jis iškeliavo ieškoti mitinio miesto. Tai ką jis atrado tapo tikra legenda. Biografinis nuotykių filmas – "Prarastasis miestas Z".
13:15
Atsiminimai iš Italijos
Studentė Irena atvyksta į pasaulio mados sostinę - Milaną. Kad galėtų pragyventi studijuodama universitete ji įsidarbina prestižiniame mados žurnale. Nuo tos akimirkos jos gyvenimas pasikeičia neatpažįstamai. Sekdama Milano naujausiomis srovėmis, kai italų mada įsitvirtino visame pasaulyje, ji pamažu tampa vis svarbesnė figūra drabužių dizainerių pasaulyje. Komiškas serialas – "Pagaminta Italijoje".
15:00
Aukštuomenės klubas
Prabanga tviskančiame kino pasaulyje Filas jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Vienintelis šio žinomo, įtakingo ir gerbiamo Holivudo agento žodis gali iškelti ar sugriauti karjeras, idėjas paversti rezultatu, o svajones - realybe. Paprašytas sesers, Filas imasi globoti iš Niujorko į Los Andželą atvykusį savo sūnėną Bobį, trokštantį įsitvirtinti šioje svajonių kalvėje. Prie vaikino globos prisideda ir Filo sekretorė Vonė, naivų Holivudo šlovinimą jau senokai palikusi praeityje.
17:00
Tūkstančiai mylių iki tavęs
Jei Gardneris gyventų Žemėje, jis būtų paprastas 16-metis vaikinas, niekuo nesiskiriantis nuo savo bendraamžių. Tačiau taip nėra. Gardneris yra pirmasis žmonijos atstovas, gimęs Marse. Jo motina, su kitais astronautais išsikrisdama į raudonąją planetą, buvo nėščia, nors nė pati to dar nežinojo. Jai mirus gimdymo metu, Gardnerį užaugino kiti ekspedicijos dalyviai. Vaikinas apie Žemę žino tik iš pasakojimų, knygų ir filmų. Trokšdamas sužinoti daugiau, jis užmezga ryšį su savo bendraamže iš Kolorado valstijos – Tulsa. Internetu užsimezgusi draugystė vaikinui sužadina dar didesnį troškimą pažinti savo tėvų gimtąją planetą.
19:00
Lenktynės su laiku
Eimė stengiasi susidoroti su užgriuvusia našta, kuri slegia po vyro mirties. Vienai auginti du vaikus nėra lengva, tad kartas nuo karto moteris bando atgauti jėgas medituodama, sportuodama gamtoje. Rugsėjo dvidešimt ketvirtą dieną ji nutaria praleisti namuose. Palydi dukrelę Emilę į mokyklinį autobusą, o sūnų Nojų randa vis dar gulintį lovoje ir besiskundžiantį prasta savijauta. Moteris nutaria prabėgioti miško takeliais, o pakeliui į mišką ji prasilenkia net su keliais policijos ekipažais. Visai netrukus gauna įspėjamąjį pranešimą, kad visos miestelio vidurinės mokyklos uždarytos, nes vienoje iš jų siautėja šaulys. Motinos nuojauta pradeda siaubingai šėlti ir dabar Emilė privalo kuo skubiau susisiekti su Nojumi. Sūnaus automobilio kieme nėra, o susisiekti su juo taip pat nepavyksta. Įtampa, chaosas ir motinos drąsa įveikti mylias miško tankmėje, siekiant bet kokia kaina padėti nuo šaulio besislapstančiam Nojui.
21:00
Kurskas
2000-ųjų m. rugpjūčio 12 dieną viename didžiausių Rusijos povandeninių laivų "Kurskas" nugriaudėjo du sprogimai, kuriuos išgyveno 23 jūreiviai iš 118 žmonių įgulos. Tačiau dėl lėtos Rusijos vyriausybės reakcijos ir nenoro priimti užsienio šalių pagalbą, siekiant išsaugoti karines paslaptis, išgyvenusių ir dėl savo gyvybių iš paskutiniųjų kovojusių jūreivių laukė dar šiurpesnis likimas. Po savaitės į "Kurską" pagaliau įsigavę Norvegijos narai gyvųjų jame neberado. Pagal neužmirštamą tikrą istoriją apie nenuskandinamu vadinto laivo tragediją sukurtas filmas. Vienintelė išeitis iškentėti kartu iki galo. Oskaro laureatas Collin'as Firth'as įtampos ir veiksmo dramoje – "Kurskas".
23:00
Kažkur ten
Net praėjus dvejiems metams po žmonos mirties, Bruno beviltiškai yra prisirišęs prie jų kartu pastatyto pajūrio kotedžo. Kai jį iš namų iškeldina negailestingi uošviai, jis žada atgauti juos bet kokią kainą. Tačiau gal laikas jam susitaikyti ir pradėti naują gyvenimo etapą kitoje vietoje ir su kitu žmogumi.
2024-03-04
(pirmadienis)
01:00
Auksas
Kenis Velsas – naudingųjų iškasenų ieškotojas, dabar išgyvenantis ne pačius geriausius laikus. Nuo jo nusisuka visi investuotojai. Tad griebdamasis paskutinio šiaudo, jis išvyksta į Indonezijos džiungles. Čia jam pagaliau nusišypso sėkmė ir jis aptinka aukso telkinį, kuris gali būti didžiausias žmonijos istorijoje. Pasklidus gandui, aukso ima gvieštis visi: nuo vietos kariuomenės iki Volstryto ryklių. Praplikęs ir 20 papildomų kilogramų užsiauginęs Matthew McConaughey tikra istorija paremtoje kriminalinėje dramoje – "Auksas".
04:00
Pertrauka
07:00
Tobulos Kalėdos
Kuperių duktė Eleonora nemėgsta Kalėdų, nes kiekvienais metais vis sugeba nuvilti motiną, grįždama namo viena. Tad šiemet mergina žūtbūt pasiryžusi tėvams parodyti vaikiną, net jei tas vaikinas – oro uoste sutiktas nepažįstamasis. Vyriausioji Kuperių dukra Ema, prieš pat Kalėdas sugeba pakliūti į kalėjimą. O jų sūnus Henkas – vienišas tėvas – bando tvarkytis su aktyvia ir savitą požiūrį į pasaulį turinčia dukterimi. Visus juos surinkus prie vieno stalo, nepamirštamas vakaras – garantuotas. Žinoma, Kalėdos taip pat yra laikas, kai širdys prisipildo džiaugsmo, šilumos, atlaidumo ir meilės. Taigi visi menki gyvenimo nesklandumai yra niekis, palyginus su didžiuliu buvimo drauge džiaugsmu.
09:00
Tambldaunas
Hana sunkiai išgyvena mylimo vyro ir garsaus dainininko netektį. Tačiau netikėtai ji susiduria su rašytoju iš Niujorko, siekiančiu sužinoti daugiau apie jos vyrą bei jo mirties aplinkybes. Būdami nepaprastai skirtingi jie imasi kartu rašyti biografiją ir tuo pačiu kurti savąją. Atsiverskite savo naujo gyvenimo puslapį. Kartais žmogus, iš kurio mažiausiai tikiesi, yra tas, kurio labiausiai tau reikia. Rebecca Hall ir Džeisonas Sudeikis romantinėje istorijoje – "Tambldaunas".
11:00
Dingęs princas
(Lost Prince). Dubliuotas lietuviškai.Rež.: Michel Hazanavicius. Vaid.: Berenice Bejo, Francois Damiens, Omar Sy, Sarah Gaye.
13:00
DGM: Didysis gerulis milžinas
Iš pasakų atėję milžinai dažniausiai asocijuojasi su baisiomis ir piktomis būtybėmis, kurios netgi valgo mažus vaikus. Bet, šioje istorijoje gyvenantis milžinas - ne toks. Netgi priešingai - yra geraširdis, mielas, taikus ir turi draugę - mažą mergaitę. Bėda ta, kad jo broliai milžinai vis dar mėgsta žmogieną. Draugai supranta, kad toliau taip tęstis nebegali ir iškeliauja vaduoti pasaulį nuo šių pavojingų padarų.
15:00
Gerumo stebuklas
Augustas didžiąją dalį savo gyvenimo praleido ligoninėse. Berniuko sveikatai pagerėjus, jo tėvai nutaria leisti sūnų į mokyklą. Tačiau būsimasis penktokas labiausiai norėtų tapti nematomas. Išskirtinis jo veidas aplinkiniams yra tarsi žvilgsnių magnetas. Su berniuko išskirtinumu turi susigyventi mokiniai, tėvai ir mokytojai. Tačiau nuolat kitiems pasiruošusi padėti berniuko širdis galų gale nugali išankstinius nusistatymus ir parodo, kad tikrasis grožis visuomet slypi viduje.
17:00
Ratas
Jaunai programuotojai Mei pasiūlomas darbas vienoje didžiausių pasaulio technologijų bendrovių "Ratas". Naujoji "Ratas" technologija – visą vartotojo gyvenimą fiksuojanti mini kamera, susieta su socialiniais tinklais. Tai nenutrūkstamas realybės šou. Kompanija tiki, kad naujoji jų sukurta technologija padės išvaduoti pasaulį nuo nusikaltimų, prisidės prie atviros ir teisingos visuomenės kūrimo. Tačiau netikėtai Mei ima pažinti kitą technologijų pusę. Ar gali būti, kad tai – tik fasadas, slepiantis visiškai kitokius tikslus?
19:00
Krokodilas Dandis. Sugrįžimas
Australų aktorius Polas Hoganas, įkūnijęs legendinį personažą Krokodilą Dandį, ramiai leidžia senatvės dienas, spręsdamas kryžiažodžius ir plepėdamas telefonu su dešimtmete anūke. Tačiau vieną dieną jo agentas atvyksta su netikėta žinia _ Anglijos karalienė jam siūlo suteikti riterio titulą dėl nuopelnų kino industrijoje. Staiga Polas grįžta į populiarumo viršūnę, netikėtai įsivelia į dešimtis skandalų ir komiškų situacijų, apie kurias nenuilstamai kalba žurnalistai. Originalus pavadinimas "Very Excellent Mr. Dundee".
21:00
Vagių irštva
Angelų mieste siaučia nesugaunama bankų plėšikų gauja. Nepaisydami jokių pavojų, jie žaibiškai plėšia vieną banką po kito. Tuo tarpu Los Andželo policijos būrio vadas Nikas beviltiškai bando užbėgti už akių naujiems nusikaltimams. Kartu su savo būriu jis pasiryžta bet kokia kaina užkirsti kelią kitam apiplėšimui.
23:15
Sumokėti vaiduokliui
Kiekvieno Helovyno metu blogis vaikšto tarp mūsų. Karnavalo metu dingsta profesoriaus sūnus. Praėjus metams jis bando padaryti viską, kad surastų savo keistomis aplinkybėmis dingusį vaiką. Tačiau nenorom jis atskleidžia kraupią legendą, kuri atsisako tūnoti praeityje. Kai tavo didžiausia baimė išsipildo, kiek paaukotum, kad apsaugotum tai, kas brangiausia? Nikolas Keižas mistinėje siaubo dramoje – "Sumokėti vaiduokliui".
2024-03-05
(antradienis)
01:00
Mumbajaus viešbutis
Grupė gerai organizuotų teroristų įvykdo žiaurius išpuolius Mumbajuje. Viena pagrindinių išpuolio vietų – prabangus viešbutis. Kai į patalpas įsibrauna ginkluoti užpuolikai, o pasaulis stebi ataką per ekranus, viešbučio darbuotojai rizikuoja savo gyvybėmis, kad galėtų išgelbėti visus viešbučio svečius. Vienintelis jų tikslas – paaukoti viską, kad išgelbėtų nekaltus žmones. Paprasti žmones, bet nepaprasti herojai. Tikrais įvykiais paremtas draminis veiksmo filmas – "Mumbajaus viešbutis".
04:00
Pertrauka
07:00
Ratas
Jaunai programuotojai Mei pasiūlomas darbas vienoje didžiausių pasaulio technologijų bendrovių "Ratas". Naujoji "Ratas" technologija – visą vartotojo gyvenimą fiksuojanti mini kamera, susieta su socialiniais tinklais. Tai nenutrūkstamas realybės šou. Kompanija tiki, kad naujoji jų sukurta technologija padės išvaduoti pasaulį nuo nusikaltimų, prisidės prie atviros ir teisingos visuomenės kūrimo. Tačiau netikėtai Mei ima pažinti kitą technologijų pusę. Ar gali būti, kad tai – tik fasadas, slepiantis visiškai kitokius tikslus?
09:00
Krokodilas Dandis. Sugrįžimas
Australų aktorius Polas Hoganas, įkūnijęs legendinį personažą Krokodilą Dandį, ramiai leidžia senatvės dienas, spręsdamas kryžiažodžius ir plepėdamas telefonu su dešimtmete anūke. Tačiau vieną dieną jo agentas atvyksta su netikėta žinia _ Anglijos karalienė jam siūlo suteikti riterio titulą dėl nuopelnų kino industrijoje. Staiga Polas grįžta į populiarumo viršūnę, netikėtai įsivelia į dešimtis skandalų ir komiškų situacijų, apie kurias nenuilstamai kalba žurnalistai. Originalus pavadinimas "Very Excellent Mr. Dundee".
11:00
Mažasis princas
Antuano de Sent-Egziuperi šedevras atgimsta. Ši nauja ekranizacija tikrai įkvėps prisiminti jaunatvišką nuostabą ir smalsumą. Filmas pasakoja istoriją apie mergaitę, kuri gyvena "suaugusiųjų" pasaulyje, kuriam jos griežta mama ruošią mergaitę. Tačiau jos kaimynas aviatorius jai parodo pasaulį, kuriame pajus kas svarbu gyvenime.
13:00
Sapnų kūrėjai
Mina gyvena paprastą dvylikametės mergaitės gyvenimą: eina į mokyklą, ruošia pamokas, žaidžia su draugais ir kartais neklauso tėvų. Tačiau vieną dieną jos ramus gyvenimas pasikeičia ir pas ją atsikelia gyventi Dženė _ Minės lyg ir sesuo, bet ne visai. Iš pradžių apsidžiaugusi, Mina netrukus pamato, kad Dženė nėra tokia, kokią ji įsivaizdavo. Tačiau įvyksta stebuklas _ Mina patenka į slaptą vietą, kurioje gaminami sapnai! Mina suvokia, kad gali sukurti konkretų sapną bet kuriam žmogui ir galbūt priversti tais sapnais žmogų keistis. Ar pasitelkusi sapnų kūrimo galią ji pakeis Dženę? Originalus pavadinimas "Dreambuilders".
15:00
Viskas tik prasideda
Djukas Daiveris – šelmiškas ir patyręs linksmų plaučių vyrukas. Jis gyvena prašmatnioje senjorų rezidencijoje. Čia netrūksta žavių damų, kurias jis visada stengiasi palinksminti. Nerūpestingą jo gyvenimą sutrikdo į rezidenciją atsikraustęs konkurentas, buvęs kariškis, ne mažiau žavingas ir šelmiškas konkurentas Leo. Kovodami dėl merginų dėmesio vyrukai greitai pamiršta geras manieras ir ne juokais kimba vienas kitam į gerklę. Nesustabdoma jėga sutinka nepajudinamą objektą. Morgan'as Freeman'as ir Tommy Lee Jones'as komedijoje – "Viskas tik prasideda".
17:00
Valerianas ir tūkstančio planetų miestas
XXVIII-ojo amžiaus Žemė. Valerianas ir Lorelina - jauni, bet itin talentingi specialieji agentai, prižiūrintys tvarką žmonių gyvenamose teritorijose. Gavę naują užduotį, porininkai išskrenda į Alfą - įspūdingą kosminį mega-miestą, dar žinomą "tūkstančio planetų" pavadinimu. Jie netrukus išsiaiškina, kad šį nuostabų miestą, kelis amžius garsėjantį kaip taikos oazė ir skirtą visų Visatos rasių bendravimui skatinti, grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
19:15
Barb ir Star keliauja prie jūros
Leiskitės į kelionę ir išlįskite iš savo kiauto su Barb ir Star! Kai ilgametės geriausios draugės, sulaukusios vidutinio amžiaus, nusprendžia pirmą kartą palikti gimtąjį miestelį ir iškeliauti atostogų į Vista del Mar kurortą Floridoje, jų laukia nepamirštamas nuotykis. Po pašėlusios nakties su jaunu nepažįstamuoju, Barb ir Star įsivelia ne tik į komišką meilės trikampį, bet ir turi pastoti kelią ekscentriškos piktadarės planui su jomis susidoroti.
21:00
Septynios minutės po vidurnakčio
Vieną naktį pro savo miegamojo langą dvylikametis Konoras pamato neįtikėtiną vaizdą: didžiulį medį, kuris, geriau įsižiūrėjus, pasirodo besąs milžinas, pabaisa bei monstras. Skaudžių gyvenimo smūgių nukamuotas berniukas net nebeturi jėgų išsigąsti. Netrukus paaiškėja, kad bijoti ir nėra ko. Baugios išvaizdos, medis-milžinas yra geros širdies ir nusiteikęs padėti Konorui sutvarkyti liūdną jo gyvenimą. Kartu su savo naujuoju draugu berniukas atranda vidinę stiprybę ir anksčiau nepažintų savo paties galių. Nuotykių drama visai šeimai – "Septynios minutės po vidurnakčio".
23:00
Vėjų upė
Indėnų rezervate Vajominge nužudoma paauglė. Vietinis medžiotojas kartu su FTB agentu pradeda tyrimą, tačiau žiaurus šių vietų pasaulis pilnas plėšrūnų... Ir ne tik gyvūnų.
2024-03-06
(trečiadienis)
01:00
Vestuvių metai
Los Andžele gyvenanti dvidešimt septynerių Mara mėgaujasi jaunyste, santykiais su mylimuoju Džeiku ir mėgstamu darbu. Tačiau šiais metais jos laukia tikras išbandymas. Mara ir Džeikas gauna pakvietimus net į septynias vestuvių šventes. Toks iššūkis atrodo įveikiamas iki pirmojo vakarėlio. Privalomas bendravimas su antros pusės giminėmis, buvusių simpatijų atakos ir alkoholio žabangos laukia nuo pat pirmųjų vestuvių. Ar jaunuolių santykiai nebus pasmerkti? Gal po tokio maratono jie niekada nebenorės tuoktis?