Balticum Auksinis HD
Lietuviškai įgarsintų filmų kanalo Balticum Auksinis TV programa šiandien, rytoj ir visą ateinančią savaitę. Balticum Auksinis – televizijos kanalas, kuris pateisina kiekvieno filmų gurmano lūkesčius. Sukrečiančios dramos, iki ašarų prajuokinančios komedijos, įtempto siužeto trileriai, intriguojantys detektyvai – tik maža dalis kokybiško kino, kurį tikrai gali pasiūlyti kontrastinga Balticum Auksinis programa.
TV Programa
2024-06-21
(penktadienis)
11:00
Apgaulinga aistra
Volstryto verslininko laukia netikėtas ir mirtinai pavojingas išbandymas.
13:00
Truputis tavo gimtadienio
15:00
Norėčiau būti čia
Aidanas Blumas iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip profesionalus aktorius, vyras, tėvas, tačiau iš tikrųjų būdamas 35-kerių metų, jis užstrigo vaikystėje ir iki šiol svajoje tapti kosminiu riteriu. Viskas taip susiklostė, kad Aidanui teko rūpintis savo vaikų auklėjimu. Kiekviena pamoka - košmaras ir chaosas. Infantilus tėvas yra priverstas ieškoti savo mokymo būdų. Kas bus su šia tėvelio mokykla?
17:00
Ofelija
Filme Ofelija iš naujo perpasakojamas Hamletas iš Ofelijos perspektyvos.
19:00
Tobulos Kalėdos
Kalėdos - tai laikas, kai susirenka visa šeima. Kuperių šeima - ne išimtis. Nors vaikai jau užaugę, tačiau mama žūtbūt stengiasi visus surinkti prie vieno stalo. Visi menki gyvenimo nesklandumai yra niekis, palyginus su didžiuliu buvimo drauge džiaugsmu. Diana Keaton, Jhon'as Goodman'as, Olivija Vaild nesusipratimų, pokštų ir džiaugsmo kupinoje komedijoje "Tobulos Kalėdos".
21:00
Vaikų aktas
Vaikų klausimų ekspertė teisėja Fiona May susiduria su dilema: Adamas, kuriam iki pilnametystės liko vos trys mėnesiai, dėl religinių priežasčių atsisako kraujo perpylimo.
23:00
Šeima
Du kino grandai - Robertas de Niras ir Michelle Pfeiffer - susitinka filme apie mafijos boso šeimą.
2024-06-22
(šeštadienis)
01:00
Gerasis daktaras
Kalėdų išvakarėse Seržas yra vienintelis budintis skubiosios pagalbos gydytojas. Jį kamuoja sunkus nugaros skausmas, tad jam padeda picą išvežiojantis berniukas, kuriam teks užimti gydytojo vietą.
04:00
Pertrauka
07:00
Moteris, žengianti priekyje
Filmas, paremtas tikrais įvykiais, pasakoja apie Niujorko dailininkę Ketrin Veldon, kuri atvažiuoja į Šiaurės Dakotą su tikslu nutapyti garsaus indėnų vado Sėdinčio Jaučio portretą.
09:00
Valstybės paslaptis
Laikraščio "The Washington Post" žurnalistai gauna ypač slaptus dokumentus, įrodančius net keturių JAV prezidentų veidmainiavimą Vietnamo klausimu. Tuometinė laikraščio leidėja Katarina Greham ir vyriausias redaktorius Benas Bradlis susiduria su milžinišku vyriausybės atstovų spaudimu, šantažu ir grasinimais, siekiant sustabdyti kontroversiškas publikacijas.
11:00
Drakono gimimas
Kovos menų drama, kurios veiksmas vyksta septintojo dešimtmečio San Franciske. Aukščiausias jos taškas - vis labiau populiarėjančio Bruce'o Lee ir kung fu meistro Wong Jack Mano susidūrimas. Tai buvo kova, sukūrusi legendą. Originalus pavadinimas "Birth of the Dragon".
13:00
Namo su laikrodžiais paslaptis
Netekęs tėvų, mažametis Liujisas persikelia gyventi pas savo ekscentrišką dėdę. Ten, sename ir paslaptingame name, berniuko laukia tikri stebuklai. Netrukus paaiškėja, kad jo dėdė yra tikras burtininkas, o jo kaimynė – geroji ragana. Liujisas taip pat nori išmokti magijos, tačiau netrukus prisidirba ir atgal į gyvenimą prišaukia piktąją burtininkę. Čia magija slypi už kiekvienų durų. Cate Blanchett ir Jack'as Black'as fantastinėje nuotykių komedijoje – "Namo su laikrodžiais paslaptis".
15:00
Žemiau 6: kalno stebuklas
Adrenalino trokštantis snieglentininkas ir buvęs ledo ritulio žaidėjas iškeliauja į Siera Nevados kalnus. Čia jį užklumpa didžiulė sniego audra ir atkerta nuo pasaulio. Buvusio sportininko laukia labai sunkus išbandymas, kuriame bus patikrinta jo ištvermė ir tikėjimas. Kaip išsikapanoti iš ledinio vandens, kaip elgtis sutikus vilkus ir kaip išsigelbėti, kai nežinai kelio namo ir neturi jokio ryšio su pasauliu? Panašu, kad šioje ekspedicijoje teks įveikti ne tik kalnus, bet ir vidinius demonus. Kokios senos psichologinės traumos iškils vienam kalnuose? Pagrindinį herojų Eriką suvaidino Joshas Hartnettas, žinomas iš filmų "Juodojo vanago žūtis", "Perl Harboras" ir "Nuodėmių miestas", o jo mamą Sjuzan vaidina "Oskaro" laureatė Mira Sorvino.
17:00
Neįtikėtina fakyro kelionė
Kodėl jaunam vaikinui iš Mumbajaus reikėtų vykti į Paryžių - visų įsimylėjėlių sostinę? Žinoma, kad surastų meilę! Net jei dėl to teks keliauti lagamine, spintoje ar bet kokiuose kituose balduose!
19:00
Vardų daina
21:00
Astrid Lindgren jaunystė
Jaunoji Astrida iš patirties sužinojo, kas yra gyvenimas, kupinas sunkumų, išsiskyrimų ir praradimų. Tai neatėmė iš jos sugebėjimo džiaugtis gyvenimu ir atkaklumo bet kokia kaina siekti svajonės.
23:00
Tunelis
2024-06-23
(sekmadienis)
01:00
Broliai Sistersai
Du bebaimiai nuotykių ieškotojai - broliai Eli ir Čarlis Sistersai - yra nusamdomi susidoroti su jų bosą apšvarinusiu aukso ieškotoju.
04:00
Pertrauka
07:00
Beveik mirtina
(Barely Lethal). Rež.: Kyle Newman. Vaid.: Jaime King, Samuel L. Jackson, Madeleine Stack.
09:00
Tramdantys ugnį
Pagal tragiškus, tačiau herojiškus tikrus įvykius sukurtoje juostoje pasakojama ypatinga istorija apie drąsą, pareigą, draugystę ir pasiaukojimą. Kuomet paprasti žmonės bėga kuo toliau nuo įsisiautėjusios stichijos, šie kasdieniai didvyriai skuba užkirsti jai kelią. Nepaisydami pavojų, gaisrininkai saugo savo šeimas, namus, bendruomenes - kartais ir savo gyvybės kaina.
11:10
Venecija nėra Italijoje
Emiliui penkiolika. Jis gyvena su mielai pašėlusia ir išprotėjusia prancūziška šeima. Kartą Emiliui patinkanti mergina, pakviečia jį atostogauti į Veneciją. Jis be galo apsidžiaugia, tačiau vienintelė problema, jog tėvai nusprendžia su juo važiuoti kartu. Jų laukia neįtikėtina kelionė su daugybė netikėtų susitikimų.
13:00
Galingieji reindžeriai
Penki nepažįstantys vienas kito paaugliai, vienu metu atsiduria paslaptingame apleistos šachtos tunelyje, kur vyksta protu nesuvokiami dalykai. Netrukus jie pastebi įgiję supergalių. Taip gimsta legendinis penketukas - "Galingieji reindžeriai". Tačiau ši transformacija - tik nuotykių pradžia, nes kartu pabunda ir milijonus metų snaudusios blogio jėgos, kurių galutinis tikslas - žmonijos sunaikinimas. Vienintelis šansas išgelbėti mūsų civilizaciją – šiems naujiesiems superherojams susivienyti ir kartu stoti į lemiamą kovą. Naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta - "Galingieji reindžeriai".
15:00
Atsiminimai iš Italijos
Serialas nukelia į aštuntojo dešimtmečio Milaną. Tai laikotarpis, kai Italijos mada užkariavo visą pasaulį. Jauna meno istorijos studentė, emigrantų duktė Irenė, neapsikentusi seksistinių konservatyvių dėstytojų pažiūrų, meta studijas. Radusi skelbimą, įsidarbina mados žurnale, kad galėtų toliau studijuoti. Merginą imasi globoti mados žurnalistė, vyriausioji žurnalo redaktorė Rita, kurią paperka Irenės talentas ir atsidavimas darbui. Bendravimas su garsiausiais drabužių dizaineriais, spalvingos mados fotosesijos, rašiniai apie gražius drabužius - svaiginantis mados pasaulis apsuka Irenei galvą. Jos tėvai ir sužadėtinis įsitikinę, kad ji nebe ta mergina, kokia buvo anksčiau. Aštuntojo dešimtmečio mados pasaulį matome Irenės akimis - tai esminių pokyčių laikas garsiausioje pasaulio mados sostinėje. Žymiausi dizaineriai ima keisti kryptį ir aukštąją madą pritaiko pagal paprastų žmonių gyvenimo ritmą ir poreikius. Tai nostalgija persmelktas meilės laiškas didiesiems Italijos mados pradininkams. Ne be reikalo serialo kūrėjai kruopščiai atkuria ne tik kiekvieno dizainerio istoriją, bet rodo ir tikrus archyvinius kadrus, žiūrovams suteikdami galimybę pažvelgti į mados, kultūros bei miesto istoriją. Aštuoniose serijose išvystame tokius garsius prekės ženklus, kaip "Missoni", "Armani", "Prada", "Versace", "Valentino". Garsių dizainerių sukurti drabužiai amžiams pakeičia ne tik Irenę ar Milaną, bet ir visą mados pasaulį. O juk kam nepatinka drabužiai, kurių etiketėse parašyta "Pagaminta Italijoje"?
17:00
Knygų klubas
Keturios neperskiriamos draugės - Diana, Vivjena, Šarona ir Kerolė - bičiuliaujasi nuo neatmenamų laikų. Diana neseniai palaidojo vyrą, su kuriuo santuokoje pragyveno 40 metų.
19:00
Atostogos!
Mažame pajūrio kaimelyje, Pietų Italijoje, tiesiog ideali vieta atostogauti ir užmegzti meilės romaną. Tad visai nenuostabu, kad abi seserys čia įsimylėjo. Tačiau įdomiausia, kad abi jos net nenutuokia, jog jų susižavėjimo objektas – vienas ir tas pats žmogus. Taip prasideda ši meilės, nesusipratimų, netikėtų atradimų ir muzikos kupina istorija. Garsiausi devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui. Filmų "Gatvės šokiai" kūrėjų miuziklas ir romantinė komedija – "Atostogos!".
21:00
Robinas Hudas
Grįžęs iš kryžiaus žygio lordas Robinas sužino, kad jis buvo paskelbtas žuvusiu, jo turtas konfiskuotas, o žmona ištekėjo už kito. Robinas kartu su ištikimais draugais pradeda kovą su tironija.
23:00
Sonja. Baltoji gulbe
Sonja Henie tris kartus tapo pavienio čiuožimo olimpine čempione (1928, 1932 ir 1936 metais), pelnė ir nesuskaičiuojamą galybę Europos čempionatų titulų. Beje, ji pirmoji pasirodymuose pradėjo vilkėti trumpas sukneles ir į privalomą programą įtraukė baleto choreografijos elementų. Ji tapo tokia populiari, kad nuo gerbėjų Prahos ir Niujorko gatvėse turėdavo saugoti policijos patruliai. 24 metų Ledo karalienė, įkvepusi modernųjį dailujį čiuožimą, 1936 metais nusprendžia užkariauti didžiuosius ekranus ir išvyksta į Holivudą. Jau po metų nusidriekia žiurovų eilės į jos pirmąjį filmą. Sonja, jauna ciuožėja, Šveicarijos Alpių kurorte pastebi JAV pramogų verslo atstovas, renkantis atlikėjus margai pramoginei programai. Netrukus Sonja tampa viena turtingiausiu epochos moterų, ji nuolat apsupta gerbėjų, meilužių ir šeimos. Anksčiau ar vėliau Baltąjai Gulbei tenka spręsti esminį gyvenimo klausimą: kas svarbiau - pinigai ir karjera ar meilė ir tradicinės šeimos vertybės? Laikui bėgant, rampų šviesos blėsta, bet gestanti žvaigždė atsisako pasitraukti į šalį ir savę pasmerkia niuriai baigčiai. Norvegijos kino apdovanojimas "Amanda" už geriausią scenografiją. Dar 3 kino nominacijos. Rodytas Vilniuje, Europos šalių kino forume "Scanorama".
2024-06-24
(pirmadienis)
01:00
Robotų žemė
2044 m. draudimo agentas (akt. Antonio Banderas), tiriantis su androidų sukčiavimu susijusias bylas, susiduria su atveju, kurio pasekmės gali turėti gąsdinančių pasekmių visai žmonijai. 2014
04:00
Pertrauka
07:00
Septynios minutės po vidurnakčio
A. Bayona.
09:00
Ratas
Jaunai programuotojai Mei pasiūlomas darbas vienoje didžiausių pasaulio technologijų bendrovių "Ratas". Naujoji "Ratas" technologija – visą vartotojo gyvenimą fiksuojanti mini kamera, susieta su socialiniais tinklais. Tai nenutrūkstamas realybės šou. Kompanija tiki, kad naujoji jų sukurta technologija padės išvaduoti pasaulį nuo nusikaltimų, prisidės prie atviros ir teisingos visuomenės kūrimo. Tačiau netikėtai Mei ima pažinti kitą technologijų pusę. Ar gali būti, kad tai – tik fasadas, slepiantis visiškai kitokius tikslus?