fbpx

KIS interneto greičio matuoklė

Interneto greitis – svarbus parametras, kuris tiesiogiai įtakoja naršymo internete procesus ir lemia jų kokybę. KIS Interneto greičio matuoklė yra efektyvus įrankis, kurio pagalba galima tiksliai patikrinti interneto ryšio spartą ir sužinoti konkrečius interneto greičio rodiklius. Šių privalumų dėka galėsite sužinoti tikslų įvairių žaidimų, filmų, muzikinių kūrinių, nuotraukų ar kitų duomenų parsisiuntimo ir išsiuntimo laiką bei greitį. Tai pat galėsite objektyviai įvertinti, ar Jus tenkina dabartinė interneto sparta, ar vis tik reikėtų pasidomėti galingesniais interneto planų sprendimais.

Kodėl svarbus interneto greičio tikrinimas ?

Kodėl svarbus interneto greičio tikrinimas ?
Pateikiami tikslūs duomenų atsisiuntimo ir išsiuntimo greičio rodikliai.
Atliktas interneto greičio testas nurodo, ar dabartinė ryšio greitaveika atspindi interneto tiekėjo įsipareigojimus.
Greitas ir efektyvus problemų susijusių su interneto ryšiu nustatymas.
Interneto greičio matuoklis padeda efektyviau planuoti darbo su kompiuterio laiką.
Nemokamas procesas, kurio dėka bet kuriuo paros metu galima įvertint savo interneto kokybę bei spartą.

IPTV televizija – šiuolaikiškam žmogui

Turbūt, kiekvienas esame atsidūrę situacijoje, kai reikia priderinti dienotvarkę prie kažko, kas rodoma per televiziją. Pavyzdžiui, vykstant Lietuvos krepšinio rinktinės varžyboms. Arba vakare, norint suspėti pamatyti paskutinę mėgstamo serialo sezono seriją. Tokiais atvejais net kelių minučių gaišatis gali negrįžtamai sugadinti suplanuotą pramogą.

Sprendimą šioms situacijoms pasiūlė interneto protokolo televizija, dažniausiai vadinama IPTV trumpiniu. Nuo tradicinės radijo bangomis transliuojamos televizijos ji skiriasi ne tik tuo, kad yra transliuojama per internetą, bet ir papildomomis galimybėmis žiūrėti norimas laidas tada, kai to norisi ir ten, kur norisi.

Internetinė televizija ne tik išmaniems televizoriams

Šiuolaikinė išmanioji televizija turi daugybę pranašumų, lyginant su įprasta. Tai itin geros kokybės vaizdas ir garsas, aukštos raiškos (HD) kanalai, TV programų įrašai, iki 100 radijo stočių, programų gidas ir kitos galimybės – ir viskas vienoje vietoje.

Internetinę televiziją galima žiūrėti per išmanųjį televizorių („Smart TV“) arba per paprastą, standartinį televizorių – juo taip pat galima naudotis IPTV privalumais, jei tik yra prijungiamas prie specialaus priedėlio. Šiuolaikiniai IPTV priedėliai integruojasi į televizorių taip sklandžiai, kad jiems valdyti užtenka vieno ir to paties pultelio – tokius savo klientams diegiame ir mes.