fbpx

Internetas
+ Išmanioji televizija

Atraskite mūsų rinkinių privalumus
Aukštesnė HD raiška
Išmanusis valdymas
Stabilus interneto ryšys
Saugus prisijungimas
Lietuviškas +
21 kanalas
17 HD kokybės
+ Internetas iki 100 mb/s
Pasirinkite interneto planą:
 • iki 300 Mb/s
 • iki 500 Mb/s
 • iki 700 Mb/s
14,30 EUR per mėn.
15,30 EUR per mėn.
17,30 EUR per mėn.
Ekonomiškas +
48 kanalai
31 HD kokybės
+ Internetas iki 100 mb/s
Pasirinkite interneto planą:
 • iki 300 Mb/s
 • iki 500 Mb/s
 • iki 700 Mb/s
14,80 EUR per mėn.
15,80 EUR per mėn.
17,80 EUR per mėn.
Optimalus +
89 kanalai
55 HD kokybės
+ Internetas iki 100 mb/s
Pasirinkite interneto planą:
 • iki 300 Mb/s
 • iki 500 Mb/s
 • iki 700 Mb/s
16,80 EUR per mėn.
17,80 EUR per mėn.
19,80 EUR per mėn.
Galingas +
99 kanalai
60 HD kokybės
+ Internetas iki 100 mb/s
Pasirinkite interneto planą:
 • iki 300 Mb/s
 • iki 500 Mb/s
 • iki 700 Mb/s
19,80 EUR per mėn.
21,80 EUR per mėn.
23,80 EUR per mėn.

Nurodyti mėnesio mokesčiai galioja privatiems klientams. Detalus pasiūlymo aprašymas (PDF)

Jei nesate tikri, kuris planas tinkamas būtent jums, susisiekite su mumis ir padėsime jums padaryti reikiamą sprendimą.

Kodėl savo operatoriumi verta rinktis mus?

Patrauklios kainos

Mūsų pasiūlymų kainos vienos žemiausių Kaune, o paslaugų kokybės ir kainos santykio dar niekas nepranoko!

Nemokamas maršrutizatorius

Jus nustebins mūsų paslaugų kokybė, o ne papildomi įkainiai. Visiems savo klientams pažangius ryšio maršrutizatorius suteikiame nemokamai.

Lanksti sutartis

Žinome, kad įsipareigojimai operatoriams varžo jūsų laisvę, todėl visiems mūsų planams taikome lanksčias sutartis.

Paslaugūs profesionalai

Rūpinamės ne tik mūsų paslaugų ryšiu, bet ir žmogiškuoju. Todėl su būsimais ir esamais klientais visada bendraujame šiltai, o sprendimus įgyvendiname operatyviai.

IPTV televizija – šiuolaikiškam žmogui

Turbūt, kiekvienas esame atsidūrę situacijoje, kai reikia priderinti dienotvarkę prie kažko, kas rodoma per televiziją. Pavyzdžiui, vykstant Lietuvos krepšinio rinktinės varžyboms. Arba vakare, norint suspėti pamatyti paskutinę mėgstamo serialo sezono seriją. Tokiais atvejais net kelių minučių gaišatis gali negrįžtamai sugadinti suplanuotą pramogą.

Sprendimą šioms situacijoms pasiūlė interneto protokolo televizija, dažniausiai vadinama IPTV trumpiniu. Nuo tradicinės radijo bangomis transliuojamos televizijos ji skiriasi ne tik tuo, kad yra transliuojama per internetą, bet ir papildomomis galimybėmis žiūrėti norimas laidas tada, kai to norisi ir ten, kur norisi.

Internetinė televizija ne tik išmaniems televizoriams

Šiuolaikinė išmanioji televizija turi daugybę pranašumų, lyginant su įprasta. Tai itin geros kokybės vaizdas ir garsas, aukštos raiškos (HD) kanalai, TV programų įrašai, iki 100 radijo stočių, programų gidas ir kitos galimybės – ir viskas vienoje vietoje.

Internetinę televiziją galima žiūrėti per išmanųjį televizorių („Smart TV“) arba per paprastą, standartinį televizorių – juo taip pat galima naudotis IPTV privalumais, jei tik yra prijungiamas prie specialaus priedėlio. Šiuolaikiniai IPTV priedėliai integruojasi į televizorių taip sklandžiai, kad jiems valdyti užtenka vieno ir to paties pultelio – tokius savo klientams diegiame ir mes.

Televizija internetu prisitaiko prie jūsų dienotvarkės

Bene svarbiausias internetinės televizijos privalumas – tai galimybė sustabdyti, atsukti ar pažiūrėti iš naujo įrašus tada, kai patogu jums, o ne kada nurodyta TV programoje. Ši funkcija praverčia ne tik kai nespėjate laiku įsijungti norimos laidos, bet ir suderinant skirtingus kelių žiūrovų norus.

Pavyzdžiui, kai tuo pačiu metu per skirtingus kanalus rodomas naujausias animacinis filmas ir svarbios futbolo varžybos. Naudojantis įprastine televizija, reiktų arba dviejų atskirų televizorių, arba susitaikyti, kad kažkam teks atsisakyti norimos pramogos. Tuo tarpu namie turint IPTV galima susitarti, jog vienas žiūrovas žiūrės savo pramogą tiesiogiai, o kitas – kiek vėliau, atsisukęs įrašą. Mūsų internetinė TV turi net 7 dienų archyvą, todėl visiškai be streso spėsite pažiūrėti ne vieną praleistą laidą.

TV internetu – tokia pat kokybiška

Prieš dešimtmetį ar seniau, žiūrėti internetinę televiziją Lietuvoje buvo savotiška loterija: kadangi interneto sparta tais laikais būdavo mažesnė, kildavo rizika, kad dalis informacijos paketų, kurie sudaro IPTV pagrindą, dings. Tokiais atvejais vaizdas televizoriuje tapdavo gerokai prastesnis, o kartais – net ir apskritai dingdavo.

Dėl to dalis žmonių iki šiol tiki, kad aukštos raiškos televizija įmanoma tik žiūrint ją įprastais būdais: su paprasta ar palydovine antena, ar naudojantis kabelinės televizijos pasiūlymais. Garantuojame, kad tie laikai – jau tolimoje praeityje. Mūsų siūlomuose televizijos planuose yra nuo 17 iki 60 aukštos raiškos (HD) televizijos kanalų, todėl aukštos kokybės vaizdui užtikrinti, išmaniąją televiziją rekomenduojame įsirengti prie plačiaekranio televizoriaus per HDMI jungtį.

Internetinė TV: mažiau reklamos, daugiau pramogų

Namuose įdiegus išmaniąją televiziją, vienas pirmų dalykų, kurie dingsta – tai reklamos pertraukėlės. Kadangi internetinė TV leidžia įrašus ne tik sustabdyti, bet ir prasukti į priekį, galima išnaudoti šią funkciją reklamoms prasukti. Vos keli mygtuko paspaudimai ir 10–15 minučių pertrauka pavirsta sekundėmis.

Žinoma, kartais reklaminės pertraukėlės praverčia, kai, pavyzdžiui, filmo žiūrėjimo metu prireikia atsinešti užkandžių. Bet net ir čia išmanioji televizija siūlo naudingą funkciją: bet kada galima paspausti „pauzės“ mygtuką ir turėti tokio ilgio pertrauką, kokios norisi. O sutaupius laiką, kurį anksčiau surydavo reklamos, vietoje vienos mėgstamo serialo serijos pavyks pažiūrėti ir kelias.

Išmanioji televizija ir internetas iš vienų rankų

Kauno mieste veikiame jau 20 metų, per kuriuos ne tik ištobulinome savo siūlomas paslaugas, bet ir sukaupėme patyrusių profesionalų komandą. Kauno miesto mikrorajonų daugiabučiuose namuose galime pasiūlyti ne tik spartų, iki 700 Mb/s internetą, bet ir keturis išmaniosios TV kanalų paketus, bei įvairias šių pasiūlymų kombinacijas.

Ekonomiškiausias planas, kuriuo pasinaudoję matysite ne tik pagrindinius lietuviškus televizijos kanalus, bet ir naudositės 300 Mb/s internetu, kainuos vos 14,3 euro per mėnesį. Tuo tarpu galingiausias mūsų siūlomas planas su 700 Mb/s sparčiuoju internetu ir internetine televizija su daugiau nei 98 kanalų kainuoja 23,8 euro per mėnesį. Be to, visiems savo klientams nemokamai suteikiame ryšio maršrutizatorius, o prireikus pasirūpiname ir televizoriui skirtu priedėliu.

Norime, kad jaustumėtės patogiai, todėl visas mūsų sutartis priklausomai nuo poreikių ir tuo metu vykstančių akcijų ir specialių pasiūlymų, galima pasirašyti tiek terminuotam, tiek neterminuotam laikotarpiui. Sutartis sudaryti ir gauti atsakymus į visus kylančius klausimus kviečiame mūsų klientų aptarnavimo skyriuose, tačiau esant poreikiui, visada galima paskambinus telefonu susitarti ir dėl sutarties pristatymo į namus.

Išmanioji televizija gali keliauti kartu su jumis

Kadangi gyvenate Kaune, yra didelė tikimybė, kad iki jūsų namų jau atvestas pakankamos spartos interneto kabelis, kurio pakaks tiek sparčiam internetui, tiek ir išmaniajai televizijai. Nesate tikri, ar ilgam įsikūrėte? Mūsų išmanioji televizija gali keliauti kartu su jumis – visas jūsų turimas paslaugas galime perkelti bet kokiu kitu jūsų adresu. Tereiks susisiekti su mumis ir suderinti Jums patogiausią paslaugų perkėlimo laiką. Žinoma, naujuose namuose taip pat turės būti pakankamos spartos internetas.

Tačiau net jei taip ir nebus, arba apskritai šiuo metu jaučiate, kad jūsų namuose internetas lėtokas (o gal jo išvis nėra), siūlome susisiekti konsultacijai su mūsų specialistais – įvertinsime situaciją ir, jei tik galėsime, pasiūlysime tinkamiausią jums sprendimą.

Jums teliks išsirinkti, ką žiūrėsite vakare, ir mėgautis.