Nešiojamas mobilus internetas

Užsisakykite dabar

Kodėl verta rinktis nešiojamą mobilų internetą?

Internetas visoje Lietuvoje

Neriboti mobilieji duomenys

Greitaveika siekia net 1 Gb/s

Konkurencinga kaina

Atraskite mūsų rinkinių privalumus

Kauno interneto sistemos gali pasiūlyti planus atspindinčius individualius namų poreikius.
Išbandykite 14 dienų

Mobilus internetas - 4G

su 4G pasirinkimu, greitis iki 100 mb/s
11,90 EUR
15,90 EUR
per mėn.
Išbandykite 14 dienų

Mobilus Internetas - 5 G

Pasirinkite interneto planą:
 • 5G
  iki 100 mb/s
 • 5G
  iki 300 mb/s
 • 5G
  iki 500 mb/s
 • 5G
  iki 1 Gb/s
15,90 EUR
21,90 EUR
18,90 EUR
24,90 EUR
20,90 EUR
26,90 EUR
22,90 EUR
28,90 EUR
per mėn.
Papildomi KIS pasiūlymai
Šviesolaidinis internetas + televizija
SKAITYTI DAUGIAU
Šviesolaidinis internetas namams
SKAITYTI DAUGIAU
Nešiojamas mobilus internetas + televizija
SKAITYTI DAUGIAU

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra 4G?

4G – tai ketvirtos belaidžio ryšio technologijų kartos internetas, kuris puikiai tinka visiems mobiliems įrenginiams, namų internetui ar verslui. Puikiai tiks tiems, kurie nori patikimo interneto su neribotais mobiliaisiais duomenimis, daug keliauja arba nenori namuose vesti papildomos interneto linijos laido. Nors jis nėra toks spartus, kaip 5G, bet rečiau naršantiems, tikrai pilnai užteks.

Kas yra 5G?

5G - tai penktos belaidžio ryšio technologijų kartos internetas, leidžiantis perduoti duomenis greičiau ir efektyviau nei bet kada anksčiau. Ši eksponentinė pažanga pagerina ryšio kokybę ir prieinamumą prie dar kokybiškesnio interneto ryšio Lietuvoje.

Kokie yra 5G privalumai?

Lyginant su 4G, 5G gali pasiekti iki 10 kartų didesnį duomenų perdavimo greitį. Prie 5G taip pat gali prisijungti daugiau vartotojų, o naudojant 5G namuose ir verslo aplinkoje, jis prilygsta šviesolaidinio ryšio stabilumui.

Nešiojamo mobilaus interneto privalumai

Lankstumas

Įsirenkite darbo arba žaidimų vietą bet kur ir bet kada – pas draugus namuose, kaime, jaukioje kavinėje, balkone ar net paplūdimyje. Visiška belaidžio interneto laisvė garantuota. „KIS“ nešiojamas internetas visiškai prisitaikys prie jūsų gyvenimo būdo. Daugiau nebereikia ieškoti vietos, kur stiprus interneto ryšys – jis bus visada šalia, kai tik jums reikia. 

Mobilumas

„KIS“ nešiojamas internetas taip pavadintas ne veltui – jį galite nešiotis visur su savimi. Būkite visiškai nepriklausomas nuo „Wi-Fi“ maršrutizatoriaus, savo buvimo vietos ar paros laiko. Visi šie veiksniai, kurie turi įtakos kitiems interneto ryšiams praranda prasmę, kai internetas yra nešiojamas. 

Patogumas

Daugiau jokių ilgų interneto laidų, masyvių maršrutizatorių ir mobilaus interneto naudojimo. „KIS“ nešiojamas internetas yra patogiausias būdas turėti internetą savo namuose ar įmonėje, jei neturite galimybės įdiegti šviesolaidinį internetą ir jei reikia, pasiimti jį su savimi.  Ar esate pasirengę išbandyti „KIS“ nešiojamojo interneto laisvę? Išsirinkite interneto planą, tinkamą greitį ir pirmyn!

„KIS“ nešiojamas mobilus internetas – visur ir visada

 

„KIS“ mobilus internetas: naudokitės interneto ryšiu bet kurioje Lietuvos vietoje

 

Spartus ir lengvai prieinamas interneto ryšys, šiais laikais jau nebėra prabangos prekė. Nesvarbu, ar dirbate nuotoliniu būdu, ar keliaujate, ar tiesiog ilsitės namuose, internetas tapo tikra būtinybe, be kurios nebeįsivaizduojame savo kasdienybės. Dėl to svarbu pasirinkti ne tik patikimą, bet ir saugų interneto ryšį, kurio privalumais galėsite naudotis visoje Lietuvoje. Būtent tai ir siūlo įsigyti „KIS“ – puikius mobilaus interneto planus. 

 

Kodėl verta rinktis KIS nešiojamą internetą?

 

Internetas visoje Lietuvoje

 

„KIS“ nešiojamas internetas leis kiekvienam vartotojui išlikti prisijungusiam prie interneto ryšio, kad ir kur keliautumėte. Nesvarbu, ar esate verslo kelionėje, ar išvykote į kaimą savaitgaliui, visada su savimi turėkite nešiojamą mobilių internetą. Kas yra tikrai įspūdinga, kad 5G ryšys dengia net iki 95% visos Lietuvos, o 4G dengia ~99%. Ne veltui, iš visų pasaulio šalių, Lietuva yra reitinguojama aukščiausiai dėl interneto spartos. 

 

Neriboti mobilieji duomenys

 

Atsisveikinkite su nuolatiniu galvos sukimu apie tai, kiek mobiliųjų duomenų išnaudojate. Laisvai žiūrėkite vaizdo įrašus Youtube, siųskitės filmus ar žaidimus ir naršykite internete, nes „KIS“ siūlo neribotų mobiliųjų duomenų planus. Nesvarbu, ar žiūrite mėgstamą serialą, ar dalyvaujate virtualiame darbo susitikime, ryšys išliks patikimas ir stabilus.

 

Žaibiška sparta

 

Norite atsisiųsti didelės apimties failus arba žiūrėti aukštos raiškos vaizdo įrašus? „KIS“ 5G ryšys užtikrins net iki 1 Gb/s greitį. Nesvarbu, ar esate programuotojas, ar kūrėjas, kuris kelia turinį į internetą, ar studentas, ar užkietėjęs žaidimų fanatikas, „KIS“ nešiojamas internetas prisitaikys prie jūsų naudojimosi tempo.

 

Konkurencinga kaina

 

„KIS“ supranta, kad kiekvieno poreikiai yra skirtingi. Dėl to pasiūlyti planai yra sukurti taip, kad atitiktų kiekvieno biudžetą, nesvarbu, ar be interneto visai negalite gyventi ar jums jo reikia tik retkarčiais. Kokybė nevisada turi būti brangi.

 

„KIS“ neriboto interneto planai

 

4G mobilusis internetas

 

„KIS“ 4G mobilus internetas yra greitas, stabilus bei saugus. Jo greitis siekia iki 100 mb/s. Nešiojamą mobilų internetą galite išbandyti nemokamai 14-ka dienų.

 

5G mobilusis internetas

 

„KIS“ 5G mobilus internetas yra 4-rių skirtingų greičių:

 1. Iki 100 mb/s
 2. Iki 300 mb/s
 3. Iki 500 mb/s
 4. Iki 1 Gb/s

 

Pasirinkite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį „KIS“ nešiojamo mobilaus interneto planą ir pirmąsias 14-ka dienų internetu naudokitės nemokamai.