fbpx
Balticum Auksinis HD
Lietuviškas filmų kanalas, kurio programoje: naujausi ir garsiausi pastarųjų metų Holivudo ir Europos filmai, įgarsinti lietuvių kalba, o tarp jų - jokios reklamos.

Programa savaitei

2023-04-01 (Šeštadienis)
04:00
Closedown
07:00
Puikioji
Andžela gyveno Žydrojoje pakrantėje, Nicos mieste, ir turėjo didžiulį butą, daugybę prabangių drabužių, gražuolį vyrą, ekstravagantišką draugę, energingą motiną, įnoringą dukrą, taip pat labai atsidavusį ir mielą psichoanalitiką. Taip ir gyveno – sielvarto nežinojo, kol vieną dieną per Kalėdas vyras jai padovanojo netikėtą "dovaną" – ėmė ir paliko šeimą. Kas kaltas? Ką daryti? Kaip pradėti naują gyvenimą?.. Lieti ašaras dėl nelaimingo išsiskyrusios moters likimo? Na, tiesiog ne! Tik džiaugtis naujai atrasta laisve! Juk gyvenimas yra gražus ir jame vyksta stebuklai...
09:00
Tarpininkas
11:00
2:22
Giedrą popietės dangų staiga perskrodžia akinantis šviesos blyksnis. Visi navigacijos prietaisai išeina iš rikiuotės. Du keleiviniai lėktuvai neišvengiamai tuoj susidurs. Paskutinę akimirką patyręs skrydžių dispečeris Dilanas suspėja užkirsti kelią nelaimei, tačiau nuo šio momento jo gyvenimas nebebus kaip buvęs. Jo kasdienybė tampa nebenuspėjama, kai grėsmingi įvykiai kartojasi kiekvieną dieną, tiksliai 2 val, 22 min.
13:00
Rojaus kalvos
15:00
Likusios
Kreigas nebuvo ištikimas sutuoktinis. Jis turėjo dvi žmonas: buvusią ir dabartinę bei dvi dukras iš skirtingų santuokų. Abi šeimos stengėsi nesusitikti tarpusavyje, tačiau jas staiga suvienijo bendras sielvartas. Kreigas paliko šį pasaulį ir nuo tos akimirkos jo šeimos turi bandyti sugyventi kartu. Ar likę artimieji sugebės užmegzti santykius, pagrįstus bendra nelaime. Ar jiems vis tiek pavyks rasti bendrą kalbą ir pamiršti visas nuoskaudas? Jautrus draminis filmas – "Likusios".
17:00
Diena, kai aš sugrįšiu
Verslui ėmus strigti, vyrui galvon šovė beprotiška idėja dalyvauti regatoje ir laimėti milžinišką krūvą pinigų. Jam tereikia be komandos ir jokios pagalbos nesustojant pirmam apiplaukti pasaulį. Donaldas nusprendė pastatyti jachtą ir laimėti lenktynes. Išplaukęs jau pirmosiomis savaitėmis visiškai jūreiviškos patirties neturintis vyras susidūrė su jachtos valdymo, orientavimosi problemomis. Tačiau grįžti Donaldas negalėjo – tai reiškė rėmėjų pasitraukimą, viešą pažeminimą ir galutinę verslo griūtį. Suprasdamas, kad priekyje laukia beveik neišvengiama pražūtis, Donaldas kasdien vis labiau klimpo į situaciją, iš kurios paprastos išeities jau nebebuvo... Oskaro laureatas Colin'as Firth'as įtampos kupinoje, pagal tikrus faktus sukurtoje biografinėje dramoje – "Diena, kai aš sugrįšiu".
19:00
Didžioji Afera
Žvejų įlankoje jau seniai nebėra nei žuvies nei darbo. 125 gyventojus maitina pašalpos ir svajonės, kad netrukus čia didžiulė kompanija įkurs fabriką. Kad pritrauktų investicijas, kaimelis turi...turėti nuolatinį reziduojantį gydytoją. Bet joks specialistas nekelia į šį užkampį kojos. Pagaliau įlankos gyventojams pasitaiko proga privilioti į kaimelį jauną gydytoją. Visi ima ruoštis apgaulingam spektakliui.
21:00
Švyturys tarp dviejų vandenynų
Tomas ir Izabelė, sūnų praradusi porą. Vieną dieną netikėtai randa verkiantį kūdikį – nuostabaus grožio mergaitę. Tomas pasiryžęs susisiekti su policija, tačiau motinystės instinkto užvaldyta Izabelė įtikina vyrą, kad tai – dangaus dovana jiems. Tomas nusileidžia ir priima svetimą kūdikį į savo šeimą, tačiau nei vienas jų neįtaria, kokios bus šio sprendimo pasekmės.
23:10
Mis Nepriklausoma
1970 m. lapkritį Londonas ruošėsi didžiausiam metų renginiui – "Mis Pasaulis", mat šis televizijos transliuojamas konkursas pritraukdavusiam rekordines žiūrovų auditorijas. Televizijos reklamas, pristatančias artėjantį konkursą, stebėjo ir tuomet dar jauno Didžiosios Britanijos feministinio "Moterų išsivadavimo judėjimo" aktyvistė Salė Aleksander. Pasibjaurėjusi nuolat renginį lydinčiu moterų sudaiktinimu, mergina nusprendė, kad atėjo metas veikti. Jos veiksmai tapo atspirties tašku, nuo kurio ėmė keistis tuometinis supratimas ne tik apie grožio standartą, bet ir apie moters vaidmenį visuomenėje.
2023-04-02 (Sekmadienis)
04:00
Closedown
07:00
Klausyk širdies
Trevisas gyvena paprastą, ramų gyvenimą jaukiame paplūdimio miestelyje. Vyras dirba mėgstamą darbą, turi jaukius namus, mažą patikimų ir ištikimų draugų būrelį – iki pilnos laimės trūksta tik žmogaus, su kuriuo būtų galima visa tai dalintis. Tačiau moters, kuri užburtų Treviso širdį, jam sutikti dar nepavyko. Viskas pasikeičia, kuomet į kaimyninį namą gyventi atsikrausto žavi mergina Gabi. Iš pradžių bėgdamas nuo minties, kad jo širdį aplankė niekuomet nepatirtas jausmas, galų gale Trevisas pripažįsta sau, kad įsimylėjo. Gabi, kuri, kaip netrukus paaiškėja, yra susižadėjusi, taip pat neabejinga žaviam kaimynui. Situacijai komplikavusis, Gabi nutaria išvažiuoti iš miestelio, kad galėtų ramiai pagalvoti ir susivokti savo jausmuose. Deja, nutinka nelaimė – mergina pakliūva į avariją. Jai balansuojant tarp gyvenimo ir mirties, Trevisas susiduria su sunkiausiu gyvenimo pasirinkimu.
09:00
Gražuolė
11:00
Naktis be karūnos
1945 m. gegužės 8-osios vakarą visa Europa pasipylė į gatves švęsti pergalės Antrajame pasauliniame kare. Džiūgaujančioje minioje Didžiosios Britanijos sostinėje neatpažintos linksminosi ir seserys Windsor: 19-metė Elžbieta (būsimoji karalienė) ir jos 14 metų sesuo Margaret. Jaunosios princesės išsmuko iš Bekingemo rūmų ir iki vidurnakčio šoko viešbutyje "Ritz". Šis filmas – šiek tiek kitokia istorinių įvykių interpretacija.
13:00
Išgyventi virš horizonto
Neseniai buvę pora, Sara ir Džeksonas sulaukia bendro pakvietimo į bičiulių vestuves pasakiško grožio tropikų saloje. Paaiškėja, kad į vestuves jiems teks skristi tuo pačiu lėktuvėliu, kuriame jie bus vieninteliai keleiviai. Nuostabūs vaizdai ir artėjančios šventės nuotaika pasikeičia per kelias akimirkas. Lėktuvėlio pilotą ištinka širdies smūgis. Sarai pavyksta išlyginti lėktuvą ir jie išsigelbsti nuo pražūties. Tik ar ilgam? Pakibę virš horizonto, Sara ir Džeksonas iš paskutiniųjų kovoja dėl savo gyvybių.
15:00
Prarastasis miestas Z
Tikra XX a. pradžios britų generolo-leitenanto, kartografo, keliautojo ir tyrinėtojo Persio Foseto istorija. Fosetas buvo įsitikinęs, kad neaprėpiamos Amazonės platybės slepia ne vieną paslaptį. O didžiausia jų – paslaptinga, pažengusios žmonijos dar neatrasta civilizacija, galinti užpildyti žmonių rasės kilmės spragas. Klausydamas tiek mokslininkų, tiek visuomenės prieštaravimų, juoko ir netgi patyčių, Fosetas nenuleido rankų ir kas keleri metai vėl ir vėl sugrįždavo į Amazonės džiungles ieškoti paslaptingojo miesto Z, legendose žinomo Eldorado vardu. Prieš šimtą metų jis iškeliavo ieškoti mitinio miesto. Tai ką jis atrado tapo tikra legenda. Biografinis nuotykių filmas – "Prarastasis miestas Z".
17:15
Vilkas ir Liūtas
19:00
Liepsnojantis horizontas
21:00
Paskutinis raganų medžiotojas
Šiuolaikinis pasaulis vis dar pilnas paslapčių. Raganos gyvena tarp žmonių ir sėja Juodąją Mirtį. Prieš daugelį amžių Kolderiui, geriausiajam kariui, pavyko nugalėti visagalę Raganų Karalienę, tačiau mirdama ši spėjo prakeikti narsuolį amžinam gyvenimui. Dabar jis vienintelis gyvas raganų medžiotojas. Kai tamsos pasaulio jėgos siekia sunaikinti žmoniją, jis priverstas ruoštis savo didžiausiai kovai.
23:00
Informatorius
2023-04-03 (Pirmadienis)
04:00
Closedown
07:00
Likusios
Kreigas nebuvo ištikimas sutuoktinis. Jis turėjo dvi žmonas: buvusią ir dabartinę bei dvi dukras iš skirtingų santuokų. Abi šeimos stengėsi nesusitikti tarpusavyje, tačiau jas staiga suvienijo bendras sielvartas. Kreigas paliko šį pasaulį ir nuo tos akimirkos jo šeimos turi bandyti sugyventi kartu. Ar likę artimieji sugebės užmegzti santykius, pagrįstus bendra nelaime. Ar jiems vis tiek pavyks rasti bendrą kalbą ir pamiršti visas nuoskaudas? Jautrus draminis filmas – "Likusios".
09:00
Šimto žingsnių kelionė
Hasanas Kadamas – naivus kulinaras, turintis "absoliučią gastronominę klausą". Išvykusi iš gimtosios Indijos, tėvo lydima Kadamų šeima apsistoja nuostabiame pietų Prancūzijos Saint-Antonin-Noble-Val miestelyje – tobuloje vietoje įsikurti ir atidaryti indišką restoraną "Maison Mumbai". Viskas trunka tol, kol atšiaurus viena "Michelin" žvaigždute apdovanoto klasikinio prancūziško restorano "Le Saule Pleureur", priklausančio madam Malori, vyriausiasis valdytojas sužino apie jį. Lediniai madam protestai prieš už šimto žingsnių nuo jos pačios restorano atidarytą indišką restoraną įžiebia dviejų įstaigų karą, kol Hasanas nesusižavi išdidžia prancūziška virtuve ir pačia madam. Žavingoji Malori šefo padėjėja Margarita prisiderina prie jo paslaptingo skonio talento, kad suvienytų dviejų kultūrų stebuklą ir prisotintų miestelį gyvenimo skoniu ir aromatais, į kuriuos net madam Malori negali nekreipti dėmesio
11:00
Šventoji žemė
Niujorko kardiologas Haris Rozenbergas meta viską – gydytojo darbą, savo žmoną bei vaikus ir važiuoja į Izraelį auginti kiaulių... Tapęs fermeriu, jis sutinka rabiną Mošę, kuris padės Hariui iš naujo atrasti gyvenimo prasmę. Kai jis norėjo pabėgti nuo visko, jo šeima neįsivaizdavo kiek toli jis nueis. Praradus savo gyvenimo kelią, tik tave mylintys gali sugrąžinti tave namo. Komiškas draminis filmas – "Šventoji žemė".
13:00
Tarpininkas
15:00
Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko
Šokėjas Sean ir jo profesionalių šokėjų komanda bando įsitvirtinti Los Andžele, tačiau jiems nepasiseka visose atrankose. Taigi, kai Sean sužino apie aukšto lygio TV konkursą blizgančiame Las Vegase, jis pagaliau gauna viltį išpildyti savo svajones, jei gali pašalinti senus įsitikinimus ir konkurenciją. Kartu su nauja savo komanda jis yra pasiruošęs laimėti konkursą.
17:00
Rojaus kalvos
19:00
Burdenas
21:00
Blogos mamos
Eimės gyvenime šeima yra pirmoje vietoje. Šeimai moteris pasiruošusi atiduoti visą save ir per kasdienybę bėga netausodama jėgų. Dar pridėkime viršininką – idiotą ir Eimės kantrybės taurė tuoj persipildys. Kiekviena mama turi savo lūžio tašką. Su dar dviem panašaus likimo draugėmis plaudama susikaupusią įtampą bare, Eimė nusprendžia, kad jos bandymai būti tobula mama yra baigti. Nuo šiol ji bus bloga mama ir pirmiausia rūpinsis savimi.
23:00
Ana
Našlys Džonas Vašingtonas turi gebėjimą įsibrauti į žmonių mintis ir skaityti prisiminimus kaip atverstą knygą. Kartą patyręs skaudžią nesėkmę, jis gyvena užsisklendęs savyje. Vis dėlto, kai baigiasi paskutiniosios santaupos, Džonas sutinka vėl panaudoti savo galias. Jis privalo išsiaiškinti ar šešiolikmetė Ana yra maištaujanti sociopatė paauglė, ar sunkios psichologinės traumos auka.
2023-04-04 (Antradienis)
04:00
Closedown
07:00
Rojaus kalvos
09:00
Burdenas
11:00
Nes ji yra moteris
Harvardo universiteto teisės fakultete ji buvo viena iš devynių merginų maždaug 500 vyrų kurse. Užsispyrusi niujorkietė galų gale nugalėjo sistemą ir privertė visus suprasti, kad laisvė ir lygios galimybės yra visų žmonių, ne tik vyrų, privilegija. Tikra istorija apie Ruth Bader Ginsburg, jos kovą už lygias teises ir pirmąsias istorinės karjeros bylas, dėl kurių ji buvo paskirta JAV Aukščiausiojo Teismo teisėja. Tiesa, laisvė, užsispyrimas ir už gyvenimą didesnės svajonės – biografinėje juostoje "Nes ji yra moteris".
13:00
Kol dar neatėjo audra
Jų meilės kelionės pradžia buvo panaši į pasaką: palankus vėjas ir maloni šiluma neaprėpiamose vandens platybėse. Tačiau Tamė ir Ričardas net nenutuokė, kad plaukia tiesiai į galingiausio uragano istorijoje nasrus. Patyrę triuškinančią gamtos jėgą, jie nusprendžia nepasiduoti. Jų jachta suniokota nepataisomai, maisto ir vandens atsargų beveik nelikę, o iki artimiausios sausumos – pora tūkstančių kilometrų. Tačiau žmogaus valia stipresnės už bet kokią stichiją. Jaudinanti ir kvapą gniaužianti istorija apie drąsą, pasiaukojimą bei meilę – "Kol dar neatėjo audra".
15:00
Proveržis
Nuostabioji Brazilijos žvaigždė Anitta sugrįžta kaitinti kraują šokio ritmu! Socialinio tinklo "YouTube" sensacija tapusi šokėja tampa šiuolaikinio pasaulio interneto garsenybė. Staigus "Proveržis" į netikėtas aukštumas ir beribė šlovė. Šokio galia ir naujai atrasta tviskančio populiarumo kultūra... Atrodo, belieka tik džiaugtis. Tačiau kaip suderinti tikrąją tapatybę su netikra interneto persona? Kaip išlikti šlovės spinduliuose...kai rizikuoji prarasti viską?
17:00
Skandalas
Grupė moterų imasi "Fox News" vadovo galvos dėl toksiškos atmosferos bei nederamo elgesio.
19:00
Vagių karalius
21:00
Ištraukti peiliai
Harlanas Tombris (aktorius Christopher'is Plummer'is) yra itin sėkmingas (ir, žinoma, turtingas) rašytojas, švenčiantis 85-erių metų sukaktį. Šia proga į jo namus suvažiuoja visa didžiulė Harlano šeima. Kitą rytą po puikaus vakarėlio Harlanas randamas negyvas. Bylą tiriantis detektyvas Blankas (akt. Daniel'is Craig'as) labai greitai ima įtarti, kad mirtis nebuvo tokia natūrali, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Uždraudęs gausiai susirinkusiems giminaičiams bei tarnams išeiti iš namo, detektyvas pasiraitoja rankoves ir ima aiškintis, kas padėjo Harlanui persikelti į aną pasaulį.
23:05
Serena
1920-ųjų pabaigoje meile degantys jaunavedžiai Džordžas (akt. Bradley Cooper´is) ir Serena Pembertonai (akt. Jennifer Lawrence) Šiaurės Karolinos kalnuose pradeda kurti medienos pramonės imperiją. Serena netrukus įrodo, jog yra lygi bet kokiam vyrui: prižiūri miško kirtėjus, medžioja barškuoles ir netgi miške išgelbsti žmogaus gyvybę. Turėdami galią ir įtaką savo rankose, Pembertonai niekam neleidžia stoti skersai kelio jų pasipūtėliškai meilei ir ambicijoms. Tačiau kai Sirena sužino slepiamą Džordžo praeitį ir susiduria su savo pačios nepakeičiama lemtimi, aistringa Pembertonų santuoka pradeda atsiskleisti, privesdama prie dramatiško atsiskaitymo.
2023-04-05 (Trečiadienis)
04:00
Closedown
07:00
Skandalas
Grupė moterų imasi "Fox News" vadovo galvos dėl toksiškos atmosferos bei nederamo elgesio.
09:00
Vagių karalius
11:00
Ištroškę greičio
13:05
Laiko valdovas
15:00
Šaltasis karas
Tarp Lenkijos ir Paryžiaus realijų blaškosi dvi jaunos bohemiškos asmenybės. Jis – melancholiškas atsiskyrėlis muzikantas. Ji – temperamentinga gražuolė kerinčiu balsu. Nors likimas nėra palankus, jie pamilsta vienas kitą. Tačiau 6-ojo dešimtmečio šaltasis karas sugriauna visas jų svajones. Juos skiria priešiškų ideologijų pasauliai ir atstumas. Ar jiems pavyks išlaikyti beprotiškai liepsnojančią aistrą. Pawelo Pawlikowskio filmas apdovanotas Kanų kino festivalio prizu – geriausio režisieriaus kategorijoje. Istorinė romantinė drama – "Šaltasis karas".
17:00
Išskirtinumas
2020 m. Didžiausios robotikos įmonės "VA Industries" vadovas pasauliui pristatė savo naujausią išradimą – kompiuterį "Kronos", kuris turėtų nutraukti karus visame pasaulyje. "Kronos" greitai supranta, kad pagrindinė grėsmė taikai Žemėje yra patys žmonės, ir pradeda žmonijos sunaikinimo programą. Po 97 metų nedidelė grupė išgyvenusių žmonių vis dar slepiasi nuo robotų armijos. Paaugliai Andrew ir Kalia susivienija ieškodami naujo pasaulio, kuriame, pasak gandų, žmonės gyvena nebijodami robotų.
19:00
Adelainos amžius
Patekusi į avariją, Adelainos gyvenimas pasikeitė amžiams. Tą lemtingąjį vakarą ji tapo nemirtinga. Kuomet pasaulis aplink ją keitėsi, moteris, bėgant metams, išliko tokia pat. Visada graži, niekada nesenstanti bet amžinai vieniša. Tačiau vieną dieną ji ryžtasi sprendimui, dar kartą pakeisiančiam jos gyvenimą. Moteris, kuri nesensta patiria meilę, kuri nemiršta. Epiška Romantinė istorija fantastinėje dramoje – "Adelainos amžius".
21:00
Drumsti vandenys
Įmonių gynybos advokatas imasi aplinkosaugos bylos prieš chemijos bendrovę, kuri yra žinoma dėl ilgos taršos istorijos.
23:05
Knygų klubas
Keturios neišskiriamos draugės paprastai renkasi rimtą literatūrą, tačiau vieną vakarą visos nutaria perskaityti žymųjį erotinį romaną – "Penkiasdešimt pilkų atspalvių". Iš pradžių skeptiškai žiūrėjusios į šį eksperimentą, vėliau jos vis labiau įsitraukia į knygą ir vėl patiria seniai užmirštus jausmus. Nuolat skatindamos bei palaikydamos viena kitą, ištikimosios draugės pradeda vaikščioti į pasimatymus ir vėl atranda gyvenimo skonį bei džiaugsmą. Įsivelti į meilės nuotykius niekada nevėlu. Diane Keaton ir Jane Fonda romantinėje komedijoje – "Knygų klubas".
2023-04-06 (Ketvirtadienis)
04:00
Closedown
07:00
Išskirtinumas
2020 m. Didžiausios robotikos įmonės "VA Industries" vadovas pasauliui pristatė savo naujausią išradimą – kompiuterį "Kronos", kuris turėtų nutraukti karus visame pasaulyje. "Kronos" greitai supranta, kad pagrindinė grėsmė taikai Žemėje yra patys žmonės, ir pradeda žmonijos sunaikinimo programą. Po 97 metų nedidelė grupė išgyvenusių žmonių vis dar slepiasi nuo robotų armijos. Paaugliai Andrew ir Kalia susivienija ieškodami naujo pasaulio, kuriame, pasak gandų, žmonės gyvena nebijodami robotų.
09:00
Adelainos amžius
Patekusi į avariją, Adelainos gyvenimas pasikeitė amžiams. Tą lemtingąjį vakarą ji tapo nemirtinga. Kuomet pasaulis aplink ją keitėsi, moteris, bėgant metams, išliko tokia pat. Visada graži, niekada nesenstanti bet amžinai vieniša. Tačiau vieną dieną ji ryžtasi sprendimui, dar kartą pakeisiančiam jos gyvenimą. Moteris, kuri nesensta patiria meilę, kuri nemiršta. Epiška Romantinė istorija fantastinėje dramoje – "Adelainos amžius".
11:00
Toks gyvenimas!
Jis geriausias pobūvių organizatorius. Šiame versle jau sukasi apie 30 metų. Atėjo laikas pailsėti, tačiau jam dar reikia surengti vestuvių puotą XVII amžiaus dvare. Paskutinis darbas turėjo praeiti sklandžiai, Bet, kaip tyčia, viena paskui kitą pasipila klaidos, kurios gali sugadinti pačias gražiausias šventės akimirkas, ir nepriekaištingą planą paversti katastrofa.
13:00
Ofelija
Ofelija užkariauja jaunojo princo Hamleto širdį. Tarp jų slapta užsimezga aistringas romanas. Tačiau karalystei atsidūrus ant karo slenksčio, jos pačios politinės pažiūros tampa labai svarbios ir įtakingos. Kai nužudomas Hamleto tėvas, o princo protas ima virsti nepasotinamu keršto troškimu, Ofelija priversta rinktis tarp tikros meilės ir savo pačios gyvybės. Ar kerštas sunaikina meilę? Hamleto istorija papasakota moters akimis. Romantinė drama – "Ofelija".
15:00
Jaunoji žvaigždė
17:00
Diena, kai aš sugrįšiu
Verslui ėmus strigti, vyrui galvon šovė beprotiška idėja dalyvauti regatoje ir laimėti milžinišką krūvą pinigų. Jam tereikia be komandos ir jokios pagalbos nesustojant pirmam apiplaukti pasaulį. Donaldas nusprendė pastatyti jachtą ir laimėti lenktynes. Išplaukęs jau pirmosiomis savaitėmis visiškai jūreiviškos patirties neturintis vyras susidūrė su jachtos valdymo, orientavimosi problemomis. Tačiau grįžti Donaldas negalėjo – tai reiškė rėmėjų pasitraukimą, viešą pažeminimą ir galutinę verslo griūtį. Suprasdamas, kad priekyje laukia beveik neišvengiama pražūtis, Donaldas kasdien vis labiau klimpo į situaciją, iš kurios paprastos išeities jau nebebuvo... Oskaro laureatas Colin'as Firth'as įtampos kupinoje, pagal tikrus faktus sukurtoje biografinėje dramoje – "Diena, kai aš sugrįšiu".
19:00
Antrasis šansas
Keturiasdešimtmetė Maja žino, kad yra talentinga ir verta žymiai daugiau, tačiau tinkamo išsilavinimo ir pažinčių neturinti moteris pasmerkta suktis tame pačiame darbe be perspektyvų. Kol vieną dieną jos bičiulis patobulina moters gyvenimo aprašymą ir išplatina internete. Rezultato ilgai laukti nereikia. Maja pakviečiama darbo pokalbiui į prestižinę finansų kompaniją Manhetene. Ar jai pavyks pateisinti parodytą pasitikėjimą? Jos talentas buvo tikras, tačiau CV suklastotas. Jennifer Lopez romantinėje komedijoje – "Antrasis šansas".
21:00
Švyturys tarp dviejų vandenynų
Tomas ir Izabelė, sūnų praradusi porą. Vieną dieną netikėtai randa verkiantį kūdikį – nuostabaus grožio mergaitę. Tomas pasiryžęs susisiekti su policija, tačiau motinystės instinkto užvaldyta Izabelė įtikina vyrą, kad tai – dangaus dovana jiems. Tomas nusileidžia ir priima svetimą kūdikį į savo šeimą, tačiau nei vienas jų neįtaria, kokios bus šio sprendimo pasekmės.
23:10
Mirties app'sas
Kai slaugytoja atsisiunčia programą, kuri gali numatyti žmogaus mirties datą, ji sužino, jog jai liko gyventi tik trys dienos.
2023-04-07 (Penktadienis)
04:00
Closedown
07:00
Diena, kai aš sugrįšiu
Verslui ėmus strigti, vyrui galvon šovė beprotiška idėja dalyvauti regatoje ir laimėti milžinišką krūvą pinigų. Jam tereikia be komandos ir jokios pagalbos nesustojant pirmam apiplaukti pasaulį. Donaldas nusprendė pastatyti jachtą ir laimėti lenktynes. Išplaukęs jau pirmosiomis savaitėmis visiškai jūreiviškos patirties neturintis vyras susidūrė su jachtos valdymo, orientavimosi problemomis. Tačiau grįžti Donaldas negalėjo – tai reiškė rėmėjų pasitraukimą, viešą pažeminimą ir galutinę verslo griūtį. Suprasdamas, kad priekyje laukia beveik neišvengiama pražūtis, Donaldas kasdien vis labiau klimpo į situaciją, iš kurios paprastos išeities jau nebebuvo... Oskaro laureatas Colin'as Firth'as įtampos kupinoje, pagal tikrus faktus sukurtoje biografinėje dramoje – "Diena, kai aš sugrįšiu".
09:00
Antrasis šansas
Keturiasdešimtmetė Maja žino, kad yra talentinga ir verta žymiai daugiau, tačiau tinkamo išsilavinimo ir pažinčių neturinti moteris pasmerkta suktis tame pačiame darbe be perspektyvų. Kol vieną dieną jos bičiulis patobulina moters gyvenimo aprašymą ir išplatina internete. Rezultato ilgai laukti nereikia. Maja pakviečiama darbo pokalbiui į prestižinę finansų kompaniją Manhetene. Ar jai pavyks pateisinti parodytą pasitikėjimą? Jos talentas buvo tikras, tačiau CV suklastotas. Jennifer Lopez romantinėje komedijoje – "Antrasis šansas".
11:00
Srovių karas
13:00
Apgaulės meistrai 2
15:05
Tambldaunas
Hana sunkiai išgyvena mylimo vyro ir garsaus dainininko netektį. Tačiau netikėtai ji susiduria su rašytoju iš Niujorko, siekiančiu sužinoti daugiau apie jos vyrą bei jo mirties aplinkybes. Būdami nepaprastai skirtingi jie imasi kartu rašyti biografiją ir tuo pačiu kurti savąją. Atsiverskite savo naujo gyvenimo puslapį. Kartais žmogus, iš kurio mažiausiai tikiesi, yra tas, kurio labiausiai tau reikia. Rebecca Hall ir Džeisonas Sudeikis romantinėje istorijoje – "Tambldaunas".
17:00
Žebenkšties istorija
Sonja nuo vaikystės buvo įsimylėjusi Andrejų. Deja, jis pirmenybę teikė kitai gražuolei. Po septynerių metų likimas vėl juos suveda. Ji tapo puikia chirurge, o Andrejus – sėkmingu architektu. Jiems tereikia žengti vos vieną žingsnį vienas kito link ir pirmoji meilė įsižiebs dar kartą su nauja jėga. Tačiau jų kelyje stoja turtingo verslininko žmona Tania. Ji nori įtraukti Andrejų į žiaurų ir pavojingą žaidimą. Ar tikra meilė nugalės klastą ir intrigas? Romantinis draminis serialas – "Nenoriu tavęs prarasti".
19:05
Nuosavas šnipas
Džei Džei – šilto ir šalto matęs CŽV agentas, užgrūdintas daugybėje misijų. Tačiau kartą padaro klaidą ir yra pažeminamas pareigose. Jau pirmoji nauja užduotis praktiškai įvaro Džei Džei į neviltį: kartu su kolege Bobi jis paskiriamas stebėti vieną paprastą šeimą. Tiesa, Džei Džei dar nežino, kad bent jau devynmetė šeimos narė Sofija toli gražu nėra paprasta. Ne pagal amžių protinga mergaitė netrukus suranda jos bute paslėptas kameras ir, vadovaudamasi logika bei kompiuterinėmis žiniomis, aptinka ją šnipinėjančius operatyvininkus.
21:00
Nedidelė paslauga
Stefanės gyvenimas pasikeitė tą dieną, kai ji susipažino su išskirtine asmenybe: Emile. Stefanė nuo pat pirmojo susitikimo susižavi elegantiška, nuostabiai gražia ir paslaptinga moterimi – tokia, kokia norėtų būti ir ji pati. Jos netrunka tapti geriausiomis draugėmis. Tačiau vieną dieną, netikėto skambučio metu paprašiusi "nedidelės paslaugos", Emilė pradingsta. be pėdsakų. Nei jos vyrui, nei į paieškas įsijungusiai policijai nepavyksta aptikti nė menkiausios užuominos. Desperatiškai ieškodama bent kokio nors siūlo galo, Stefanė pradeda domėtis Emilės praeitimi ir pamažu prieš jos akis ima skleistis visiškai kitoks nuostabiosios draugės paveikslas. Visi turi paslapčių, kurių geriau niekam neatskleisti. Anna Kendrick mistiniame trileryje – "Nedidelė paslauga".
23:00
Agentė
Izraelio žvalgybos tarnybos "Mossad" strategas Tomas, darbui Teherane, pasirinkęs agentę Reičelė vykdyti ypatingos paskirties misijas, niekada neabejojo savo sprendimu. Ji – slapta agentė, turinti aukščiausio lygio karinį pasirengimą, geba susikalbėti įvairiomis pasaulio kalbomis, jos nesaisto jokie šeimyniniai santykiai, ji prisitaiko prie sudėtingiausių situacijų, o slaptosios tarnybos apie ją neturi jokių duomenų. Tad Reičelė yra tas asmuo, kurią infiltruoti į "Mossad" veiklą – visiškai patikima.