Neribotas internetas tik nuo 4,90 EUR
Užsisakykite dabar
Kodėl verta rinktis neribotą internetą?
Stabilus interneto ryšys
Internetas be įsipareigojimų
Aukšti greičio standartai
Konkurencinga kaina
Atraskite mūsų rinkinių privalumus
Kauno interneto sistemos gali pasiūlyti planus atspindinčius individualius namų poreikius.
Ekonomiškas 500
Iki 500 Mb/s
Rekomenduojame iki 4 - 6 įrenginių
4,90 EUR
9,80 EUR
per mėn.
Optimalus 750
Iki 750 Mb/s
Rekomenduojame iki 7 -10 įrenginių
5,90 EUR
11,80 EUR
per mėn.
Galingas 1000
Iki 1 GB/s
Rekomenduojame 10 įrenginių
6,40 EUR
12,80 EUR
per mėn.

Jei nesate tikri, kuris planas tinkamas būtent jums, susisiekite su mumis ir padėsime jums padaryti reikiamą sprendimą. Pasiūlymas galioja tik naujiems privatiems klientams sudarant 12 mėnesių sutartį. Visos pasiūlymo sąlygos – (PDF)

SUSISIEKTI DABAR
Papildomi KIS pasiūlymai
Šviesolaidinis internetas + televizija
SKAITYTI DAUGIAU
Nešiojamas mobilus internetas
SKAITYTI DAUGIAU
Nešiojamas mobilus internetas + televizija
SKAITYTI DAUGIAU
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokie yra pagrindiniai KIS šviesolaidinio interneto pranašumai?

Lūkesčius pateisinantis interneto greitis, stabilūs naršymo procesai, nepriekaištinga duomenų išsiuntimo ir parsisiuntimo sparta bei atsparumas įvairiems aplinkos veiksniams – pagrindiniai privalumai, kuriuos neabejotinai užtikrina KIS internetas

Kokią paskirtį atlieka WiFi stiprintuvas?

Lūkesčius pateisinantis interneto greitis, stabilūs naršymo procesai, nepriekaištinga duomenų išsiuntimo ir parsisiuntimo sparta bei atsparumas įvairiems aplinkos veiksniams – pagrindiniai privalumai, kuriuos neabejotinai užtikrina KIS internetas

IPTV televizija – šiuolaikiškam žmogui
Turbūt, kiekvienas esame atsidūrę situacijoje, kai reikia priderinti dienotvarkę prie kažko, kas rodoma per televiziją. Pavyzdžiui, vykstant Lietuvos krepšinio rinktinės varžyboms. Arba vakare, norint suspėti pamatyti paskutinę mėgstamo serialo sezono seriją. Tokiais atvejais net kelių minučių gaišatis gali negrįžtamai sugadinti suplanuotą pramogą.

Sprendimą šioms situacijoms pasiūlė interneto protokolo televizija, dažniausiai vadinama IPTV trumpiniu. Nuo tradicinės radijo bangomis transliuojamos televizijos ji skiriasi ne tik tuo, kad yra transliuojama per internetą, bet ir papildomomis galimybėmis žiūrėti norimas laidas tada, kai to norisi ir ten, kur norisi.
Internetinė televizija ne tik išmaniems televizoriams
Šiuolaikinė išmanioji televizija turi daugybę pranašumų, lyginant su įprasta. Tai itin geros kokybės vaizdas ir garsas, aukštos raiškos (HD) kanalai, TV programų įrašai, iki 100 radijo stočių, programų gidas ir kitos galimybės – ir viskas vienoje vietoje.

Internetinę televiziją galima žiūrėti per išmanųjį televizorių („Smart TV“) arba per paprastą, standartinį televizorių – juo taip pat galima naudotis IPTV privalumais, jei tik yra prijungiamas prie specialaus priedėlio. Šiuolaikiniai IPTV priedėliai integruojasi į televizorių taip sklandžiai, kad jiems valdyti užtenka vieno ir to paties pultelio – tokius savo klientams diegiame ir mes.