Go3 Film HD
Nesvarbu, ar ieškote romantinio filmo jaukiam vakarui su antrąja puse, ar jaudinančio veiksmo filmo vakarui su draugais – TV3 Film programa siūlo itin platų kino žanrų asortimentą, kuriuo galės pasimėgauti kiekvienas žiūrovas. TV3 Film – intriguojantis ir įtraukiantis televizijos kanalas, kuris transliuoja kruopščiai atrinktus ir pripažinimo vertus tiek tarptautinius tiek vietinių kūrėjų filmus siekiant sukurti kuo išskirtinesnę kino patirtį.
TV Programa
2024-04-18
(ketvirtadienis)
09:30
Apgaulės meistrai 2
Kvapą gniaužiančiame trilerio tęsinyje vaidina Jesse Eisenberg ir garsių aktorių komanda. Keturi raiteliai vėl susivienija, kad pavogtų prietaisą, kuriuo galima surinkti didžiulį duomenų kiekį.
12:00
Tramdantys ugnį
Ypatinga istorija, paremta tikrais įvykiais, apie drąsą ir pasiaukojimą. Juosta nukelia į 2013 m. birželio 28 dieną, kai Arizonos valstijoje (JAV) kilo siaubingas miško gaisras. Daugybės aukų pareikalavusi tragedija dar kartą įrodė, kad tarp mūsų gyvena didvyriai, kurie gali susivienyti ir atiduoti net savo gyvybę, saugodami ir gindami kitus.
14:30
Meškiukas Padingtonas 2
Padingtonas, mielas ir draugiškas meškiukas, apsigyvena Braunų šeimoje. Čia jis tampa mylimu šeimos nariu. Ieškodamas gimtadienio dovanos tetai Liusei, meškiukas atranda senovinę knygą. Tačiau netrukus knygą kažkas pavagia. Kartu su šeima Padintonas pradeda tyrimą, norėdamas išsiaiškinti, kas pavogė knygą, ją sugrąžinti ir padovanoti tetai.
16:30
Žemės riešutų sviesto erelis
Filmas pasakoja apie Dauno sindromą turintį vyruką Zaką. Šis dėl savo kitoniškumo paliktas šeimos senolių pensionate, tačiau pabėga ir susidraugauja su brutalios išvaizdos žveju Taileriu.
18:30
Bornas. Sunaikinta tapatybė
Matt Damon vaidina amnezijos ištiktą vaikiną, kuris mėgina išsiaiškinti, kas jis toks, o CŽV pareigūnai stengiasi tą nuslėpti bet kokia kaina.
20:30
Šoklys
Genetinės anomalijos dėka Deividas gali teleportuotis į bet kurį pasaulio tašką. Tačiau visus šią ypatingą galią turinčius žmones jau daugiau kaip tūkstantį metų medžioja slapta organizacija...
22:00
Alkio skonis
Megė ir Karstenas (aktoriai Katrine Greis-Rosenthal ir Nikolaj'us Coster'is-Waldau) - laiminga ir mylinti pora, auginanti du žavius vaikus. Megė - maisto antropologijos specialistė, Karstenas - talentingas virtuvės šefas; tad ir bendro restorano atidarymas porai praktiškai buvo neišvengiamas. Bendras jų talentų kūrinys - prašmatnus restoranas "Malus" - tampa tikra sensacija gurmaniškosios Kopenhagos padangėje. Maisto kritikų liaupsės glosto širdį, o užsakymai keliems mėnesiams į priekį - piniginę. Mėgaudamiesi sėkme, sutuoktiniai netrukus sutaria, kad dabar jiems tetrūksta vieno dalyko: prestižinės Michelin žvaigždutės. Iš pradžių tebuvusi kaip maloni, tolima svajonė, netrukus išsvajotoji žvaigždė užvaldo absoliučiai visas Karsteno mintis. Savo energiją nukreipęs vieninteliam tikslui, vyras atitolsta nuo vaikų, vis dažniau išlieja apmaudą ant restorano personalo ir Megės, o vieną dieną gautas anoniminis laiškas galutinai išmuša pagrindą jam iš po kojų. Laiške - vienintelė kompiuteriu spausdinta eilutė: "tavo žmona myli kitą". Mintys apie paslaptingą laiško siuntėją, galimą Megės neištikimybę ir užkeiktosios Michelin žvaigždutės siekimas kažkada kone tobulą Karsteno gyvenimą paverčia tikru pragaru. Ar jiems su Mege pavyks surasti išeitį iš susidariusios situacijos? Ar pavyks prisiminti, kad gyvenime skaniausi ir svarbiausi patiekalai - ne tie, už kuriuos dalijamos žvaigždės, o tie, kuriais daliniesi su mylimais žmonėmis?
2024-04-19
(penktadienis)
00:00
Žudiko kodeksas
Tarptautiniuose vandenyse puikiai žinomas samdomas žudikas Mūdis Datonas po vienos iš gaujų žudynių Vietnamo mieste Danange, slėptuvėje aptinka mergaitę. Vaiką smogikas pasiima su savimi ir išmoko visko, ko pats moka. Mergaitė vardu Ana užauga į nuostabaus grožio moterį, turinčią neįtikėtinų sugebėjimų. Savo dvare Anglijoje atšventęs septyniasdešimtąjį jubiliejų Mūdis paprašo Anos paslaugos. Mergina privalo susekti jį dominantį asmenį,- Lukasą Heivą. Net nenutuokdama į kokį pavojų veliasi, mergina sutinka. Visai netrukus ji tampa Mūdžio mirties liudininkė ir dabar dega vieninteliu, keršto troškimu. Prasideda beprotiškas paslapčių tinklo narpliojimas. Kaip Anna sureaguos, sužinojusi, kad Mūdis suvaidino savo mirtį? Ir kas tas nepažįstamasis, kurio taip desperatiškai ieškojo Mūdis?
02:00
Vyriškas įniršis
Inkasatorių automobiliai yra geidžiamiausias nusikaltėlių taikinys. Nenuostabu, kad sužeisti ir žuvę darbuotojai yra šios specialybės kasdienybė. Norinčių įsidarbinti pinigų pervežimo įmonėse tenka ieškoti nuolat, o gavę saugesnius darbus, žmonės palieka nepatrauklią profesiją. Į vieną Los Andželo pinigų pervežimo komandą priimamas naujas darbuotojas (akt. Jason Statham). Kolegoms apie save nieko nepasakojantis naujokas laikos atokiau. Vienos iš pirmųjų jo užduočių metu komandą, lydinčią grynuosius, užpuola kaukėti plėšikai. Apstulbusių kolegų akivaizdoje naujokėlis pats vienas sudoroja visus užpuolikus ir, panašu, nepatiria nei menkiausio sužeidimo. Šarvuoto automobilio krovinys apsaugomas tik jo dėka. Dabar visi bendradarbiai ir įmonės vadovybė suvokia, kad šis darbuotojas nėra paprastas vyrukas. Kas jis toks ir kodėl įsidarbino būtent šioje kompanijoje?
04:00
Cocaine Bear
Unthinkable chaos ensues after a black bear unintentionally ingests cocaine and goes on a bloody rampage through a forest. Comedy horror.
06:00
Fėja išdykėlė
Vieną rytą mažoji Maksė lėlių namelyje pamato snaudžiančią dantukų fėją Violetą. Pasirodo, ji vykdo misiją _ ieško pieninio dantuko, kurį privalo nugabenti į fėjų pasaulį. Tik išdykėlė Violeta į žmonių pasaulį pateko visiškai slapta, todėl nebemoka grįžti atgal. Ar pavyks sparnuotai draugei sugrįžti namo? O kiek eibių ji iškrės Maksei, kol šioji globos netikėtą viešnią? Originalus pavadinimas "My Fairy Troublemaker".
07:30
Drąsusis elniukas Eliotas
(Elliot). Lietuviškai įgarsino: Darius Krapikas, Saulius Čiučelis, Neringa Varnelytė, Daiva Lebeliūnaitė, Neringa Nekrašiūtė, Dalius Pletniovas, Ridas Žirgulis, Marius Tumas..Rež.: Jennifer Westcott.
09:00
Džiunglių būrys
Morisas yra pingvinas. Tiksliau, pingvinas tik iš išorės. Širdyje Morisas yra tikras tigras. Išaugintas mamos tigrės ir išmokęs visų kung-fu gudrybių, Morisas vadovauja bebaimiam "Džiunglių būriui", gelbstinčiam tuomet, kai niekas kitas padėti nebegali. Saugančiam džiungles nuo pavojų ir piktavalių, kurių aplink niekad nepritrūksta.
10:40
Nuosavas šnipas
Džei Džei - bebaimis CŽV agentas, galintis pasigirti stulbinančiais pasiekimais. Deja, praradęs budrumą jis suklysta ir patenka į vadovų nemalonę. Vietoj dalyvavimo specialiosiose misijose, jam pasiūloma vykdyti žvalgybinę veiklą. Užduotis stebėti iš pirmo žvilgsnio eilinės šeimos gyvenimą atrodo pernelyg paprasta. Bet greitai paaiškėja, kad džiaugtasi per anksti. Devynmetė šeimos narė Sofija atranda namuose išslapstytą sekimo įrangą ir šnipinėjančius operatyvininkus. Toks neprofesionalumas Džei Džei gali baigtis visišku pašalinimu iš tarnybos. Jis nebeturi kito kelio, tik sutikti su mergaitės reikalavimu. Sofija nori tik vieno - išmokti šnipinėjimo meno paslapčių. Pamokos prasideda ir tuoj paaiškėja, kad Džei Džei taip pat turi nemažai ko išmokti.
12:30
Minuscule _ Mandibles From Far Away
Vos pirmasis sniegas nuklojo slėnį, skruzdės ėmė ruošti maisto atsargas. Jos pagalbon pasikvietė bičiulę boružėlę. Tačiau įvyko nelaimė _ boružėlė netyčia įkrito į kartoninę dėžę ir žmonės ją išsiuntė į tolimuosius Karibus. Greitai suorganizavę pagalbos būrį, vabzdžiai išsiruošia į tolimą kelionę, kad susigrąžintų savo draugę.
14:00
Elfkins
Giliai po žeme gyvena tūkstančiai mažyčių ir labai talentingų gnomų, kurie siaubingai bijo žmonių. Sklinda kalbos, kad viršuje, ant žemės, gyvenantys padarai gali suvalgyti pusryčiams gnomą su visa jo skrybėle, tad visiems griežtai draudžiama išlįsti į žemės paviršių. Mažoji gnomė Elzė kartu su bičiuliais Kipu ir Baku nepaklūsta draudimams ir tyliai išsėlina į žmonių pasaulį. O čia jų laukia begalė įdomių, dar nematytų dalykų ir du nesutaikomi priešai... Originalus pavadinimas "Die Heinzels _ Rückkehr Der Heinzelmännchen".
15:30
Kung Fu Panda 3
Po (Jack Black) susitinka su seniai prarastu tėvu Li (Bryan Cranston). Kartu jie keliauja į pandų prieglaudą ir sutinka juokingų ekscentrikų. Tačiau, kai paslaptingas blogietis piktas bulius Kai (J.K. Simmons) pasiglemžia Kung Fu meistrų gyvybes, pasirodo, kad Po privalo išmokyti savo šlubuojančius brolius Kung Fu meno.
17:30
Kalifornijos svajos
Oskarą laimėjusiame romantiškame miuzikle vaidina Ryan Gosling, Emma Stone ir J.K. Simmons. Pradedančioji aktorė ir pianistas įsimyli vienas kitą, bet jiems tenka susidurti su išbandymais Los Andžele.
20:00
Pametę galvas Las Vegase
Las Vegasas. Po audringos nakties du nepažįstamieji prabunda vienoje lovoje ir pamatę auksinius žiedus prisimena vakar susituokę. Nieko nelaukdami Džekas (akt. Ashton Kutcher) ir Džoja (akt. Cameron Diaz) patraukia anuliuoti santuokos. Tačiau lyg tyčia užsuka į kazino, kuriame iš Džojos pasiskolinta moneta atneša Džekui 3 milijonų dolerių aukso puodą. Teismas nesutinka pananaikinti santuokos bei pusei metų įšaldo milijonus. Ir čia tarp naujai iškeptų sutuoktinių užverda tikrų tikriausia kova dėl kiekvieno cento!
22:00
Saldymedžio pica
Tai pasakojimas apie bręstančius, per gyvenimą skriejančius ir įsimylėjusius Alaną ir Garį. Alana _ jauna, savęs tebeieškanti mergina, o Garis _ paauglys, perspektyvus būsimas aktorius. Nors juos užklumpa daugybė skaudžių, nemalonių įvykių, jie lekia per gyvenimą įkvėpti pirmosios meilės ir jaudulio žengti į suaugusiųjų pasaulį.
2024-04-20
(šeštadienis)
00:30
Roboto vaikas
Filme pasakojama istorija apie po Žemę sudrebinusios katastrofos automatizuotame bunkeryje gimusią mergaitę ir ją auginantį robotą, kuris vadinamas Motina. Šis itin galingas robotas teturi vieną užduotį - atkurti sunaikintą žmoniją. Kaip ir visi vaikai, mergaitė kiekvieną dieną yra vedama smalsumo apie sunaikintą Žemę sužinoti kuo įmanoma daugiau. Motina, savo ruožtu, atskleidžia tik tiek, kiek leidžia jos programa, neskatindama vaiko sužinoti daugiau, nei jam reikėtų. Vis dėlto istorija pakrypsta netikėta linkme, kai į saugųjį bunkerį visai netikėtai užklysta nepažįstamoji, kuri nejučiomis mergaitę apie Žemę paskatina domėtis vis labiau. Nepažįstamoji, kaip teigia Motina, atklydo iš ten, kur nebėra likusio nė vieno žmogaus. Galiausiai mergaitė ima sugerti kiekvieną nepažįstamosios mintį apie gyvenimą paviršiuje. Negana to, ji pradeda abejoti ir tuo, ką yra girdėjusi iš Motinos, ir tuo, kokie yra tikrieji jos tikslai… Galbūt roboto siekis ir paskirtis - kur kas grėsmingesni, nei galėjo pasirodyti iš pradžių?
02:30
Po visko
Бестселлер об отношениях с Тессой принес Хардину деньги и успех, но оставил с разбитым сердцем. В попытках исправить ошибки давнего прошлого Хардин отправляется из Лондона в знойный Лиссабон, но попадает в новый водоворот страстей. Когда же судьба дарит Хардину и Тессе шанс на счастливый финал, только от них зависит, какой станет последняя глава их истории любви.
04:00
Zoja
Futuristinis filmas, kurio režisierius _ garsusis Drake'as Doremus. Netolima ateitis. Zoja _ tobulos išvaizdos robotas, gebantis reaguoti i emocijas. Mokslininkas Koulas ima jausti Zojai šiltus jausmus, kurie gali ne tik sugriauti jo moksline karjera, bet ir sudaužyti širdi. Ar abipuse meile tarp žmogaus ir dirbtinio intelekto imanoma?
06:00
Bitės filmas
(Bee Movie). Lietuviškai igarsino Dainius Kazlauskas, Agne Kaktaitė, Vaidotas Žitkus, Giedrius Arbačiauskas, Arvydas Dapšys ir kt..Rež.: Steve Hickner, Simon J. Smith.
07:30
Netaikomos taisyklės
Holivudas 1958-aisiais. Daug žadanti ir dora aktorė Marla Mabrey (akt. Lily Collins) ir dešiniųjų pažiūrų vairuotojas Frank Forbes (akt. Alden Ehernreich) iš karto susižavi vienas kitu. Prasidedančiam romanui kliudo tai, kad Maria priklauso Baptistų bažnyčiai, o Frank yra susižadėjęs su mergina iš savo mokyklos. Jų meilei kliudo ir taisyklė, kurią paskelbė jų darbdavys, ekscentriškas milijardierius Howard Hughes (akt. Warren Beatty) ir kuri draudžia su juo sutartį pasirašiusioms aktorėms susitikinėti su kitais darbuotojais. Marlos ir Franko santykiams nuolat daro įtaką vis keistesnis Hughes mastymo būdas, todėl jie privalo iš naujo įvertinti savo nuostatas ir gyvenimus.
10:00
Žalioji knyga
Dviejų be galo skirtingų vyrų, talentingo juodaodžio pianisto ir netašyto italų kilmės apsaugininko, kelionė į Amerikos pietus. Tikrais įvykiais paremta juosta pasakoja apie vertybes ir draugystės svarbą pasaulyje, kur žmogus sutinkamas tik pagal savo odos spalvą.
13:00
Šokis svajonės ritmu
Jis _ smuikininkas, priverstas groti metro, kad užsidirbtų pragyvenimui. Ji _ balerina, besimokanti prestižinėje meno mokykloje. Atrodytų, ką su tuo bendro turi hiphopas? Tačiau būtent tokiu ritmu jie suras bendrą kalbą, kuri amžiams pakeis jų gyvenimą.
15:00
Dagas Iš akmens amžiaus
Vos išsiritęs iš kiaušinio paukštelis Ričis tryško gyvenimo džiaugsmu - jis trokšta skraidyti ir pamatyti pasaulį. Vargšelis ne iš karto pamatė, kad skiriasi nuo savo tėvų. Tėvai gandrai priglaudė Ričio kiaušinį, kuris iš tikrųjų buvo žvirblio. Jis, deja, dydžiu nė negali lygintis su savo netikrais tėvais. Artėja žiema ir gandrai išskleidžia sparnus kelionei į Afriką, Ričis, kadangi yra žvirblis, turi likti žiemoti, bet jis irgi nori skristi į pietus! Tokia kelionė labai pavojinga, tačiau kai susirandi ištikimų draugų, viskas yra įmanoma! Ar šiam žaviam žvirbliukui pavyks įrodyti, kad jo mažame kūne plaka didelio gandro širdis?
16:30
Bilas ir Tedas gelbėja visatą
Jaunystėje patyrę keisčiausių nuotykių keliaudami telefono būdelėje (kuri buvo užmaskuota laiko mašina), dabar į penktą dešimtį jau įžengę Bilas Prestonas ir Tedas Loganas, gyvena gana nuobodoką priemiesčio tėčių gyvenimą. Monotoniją sudrasko nekviesti svečiai iš ateities. Itin svarbi delegacija papriekaištauja vyrukams dėl jų užmirštos svajonės tapti roko žvaigždėmis ir tada numeta tikrą bombą: Žemei ir visai Visatai gresia neišvengiama pražūtis. Užkirsti tam kelią gali tik Bilas ir Tedas, sukurdami visą pasaulį suvienysiančią dainą. Ai, ir dar viena smulkmena: jie tai turi padaryti per 78 minutes.
18:00
DGM: Didysis gerulis milžinas
Filmas pasakoja istoriją apie prieglaudoje gyvenančią mergaitę Sofiją, kuri sutinka milžiną. Priešingai kitiems milžinams, kurie yra baisūs, pikti ir, tiesą sakant, kartais netgi valgo mažus vaikus, šis yra geraširdis, mielas, taikus ir draugiškas. Tačiau blogieji milžinai vis labiau skverbiasi į žmonių pasaulį. Sofija kartu su naujuoju draugu sutaria, kad toliau taip tęstis nebegali ir iškeliauja į pavojingą, nuotykių kupiną žygį, užsibrėžę tikslą išvyti piktuosius milžinus ten, iš kur jie atkeliavo.
20:00
Tokia jau mano dalia
Pasibučiavus su nepažįstamuoju neįtikėtinai sėkminga mergina iš Manhatano praranda visą sėkmę. Ji turi tik vieną galimybę viską susigražįnti kaip buvo, tačiau be įprastos sėkmės padaryti tą bus sunku.
22:00
Melo miestas
Disgraced LAPD detective Russell Poole teams with journalist Jack Jackson to uncover the truth behind the murders of Tupac Shakur and The Notorious B.I.G.
2024-04-21
(sekmadienis)
00:00
Ištraukti peiliai
Harlanas Tombris (aktorius Christopher'is Plummer'is) yra itin sėkmingas (ir, žinoma, turtingas) rašytojas, švenčiantis 85-erių metų sukaktį. Šia proga į jo namus suvažiuoja visa didžiulė Harlano šeima. Kitą rytą po puikaus vakarėlio Harlanas randamas negyvas. Bylą tiriantis detektyvas Blankas (akt. Daniel'is Craig'as) labai greitai ima įtarti, kad mirtis nebuvo tokia natūrali, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Uždraudęs gausiai susirinkusiems giminaičiams bei tarnams išeiti iš namo, detektyvas pasiraitoja rankoves ir ima aiškintis, kas padėjo Harlanui persikelti į aną pasaulį.
02:30
Rytojaus karas
Iš ateities atvykę Žemės gyventojai paprašo pagalbos kovojant su Žemė užpuolusiais ateiviais. Prasideda priverstinė mobilizacija į ateitį. Tarp karių patekęs rūpestingas tėvas ir buvęs seržantas pralenkia savo gyvenimą ir atsiduria ateityje, kur už kiekvieno kampo tyko mirtinas pavojus, o ramybės neduoda egzistenciniai klausimai. Ar jiems pavyks išsaugoti savo ir savo vaikų ateitį? Originalus pavadinimas "The Tomorrow War".
05:00
Šeimininkas
Follow the ordeal of six friends who connect with a hired medium over Zoom and are disturbed by an evil spirit. The evening takes a dark turn soon after.
06:00
Marlis ir aš
Sprendimas pradėti naują gyvenimą naujoje vietoje buvo teisingas, tačiau įsigyti šunį!.. Akimirksniu visas jaunos sutuoktinių poros gyvenimas ėmė suktis apie keturkojį augintinį!
08:00
Mrs. Harris Goes to Paris
A widow in 1950s London falls for a Dior dress and decides she must own one. Oscar-nominated comedy drama starring Lesley Manville.