Go3 Film HD
Nesvarbu, ar ieškote romantinio filmo jaukiam vakarui su antrąja puse, ar jaudinančio veiksmo filmo vakarui su draugais – TV3 Film programa siūlo itin platų kino žanrų asortimentą, kuriuo galės pasimėgauti kiekvienas žiūrovas. TV3 Film – intriguojantis ir įtraukiantis televizijos kanalas, kuris transliuoja kruopščiai atrinktus ir pripažinimo vertus tiek tarptautinius tiek vietinių kūrėjų filmus siekiant sukurti kuo išskirtinesnę kino patirtį.
TV Programa
2024-02-22
(ketvirtadienis)
17:05
Monstrų šeimynėlė 2
Padedama savo trijų augintinių šikšnosparnių, monstrų šeimynėlė vėl apkeliauja pasaulį, kad išgelbėtų savo draugus, užmegztų naujų siaubingų pažinčių ir galiausiai suprastų, kad niekas nėra tobulas _ net ir tie, kurie turi trūkumų, gali rasti laimę. Kiekvienas žmogus, kiekviena būtybė yra vertas pagarbos ir meilės. Originalus pavadinimas "Monster Family 2".
18:50
Praktikantai
Du darbus praradę, į penktą dešimtį bekopiantys vyrai, vyksta į Silicio slėnį, kur jie sieks tapti praktikantais "Google" kompanijoje, kuriai vadovauja šiuolaikiški jaunuoliai.
20:55
Netaikomos taisyklės
Ekscentriškas milijardierius Hovardas Chiusas yra žinomas kaip didelis moterų ir kino mylėtojas. Jo kompetencija yra bet kurią merginą paversti Holivudo žvaigžde, tačiau atitikti sutarties sąlygas lemta ne visoms.
23:10
Ūkis
A family adopt a Nigerian boy to offer him a chance at a better life. However, the toxicity of the '80s Thatcherism England leads him to self-destructive teenage outburst.
2024-02-23
(penktadienis)
01:10
Nevykėliai po priedanga
Jonah Hillas ir Channingas Tatumas vaidina nevykėlius policininkus, kurie prisijungia prie programos "Jump Street" ir imasi slapta tirti prekybą narkotikais vidurinėje mokykloje. 2012
03:00
Detektyvas Knightas: Nepriklausomybė
Miestas ruošiasi liepos 4-osios šventei. Tačiau Nepriklausomybės dieną kėsinasi sutrikdyti grėsmingai nusiteikę teroristai. Detektyvui Džeimsui Naitui teks nelengva užduotis, nes policininku apsimetusiam nusikaltėliui žmonių pilnos gatvės ir patruliuojančių pareigūnų gausa leis lengvai mėtyti pėdas. Kas padės išvengti pražūtingo sprogimo?
04:30
Paskutinė pamaina
As he is about to call it quits after 38 years, an ageing fast-food worker trains his replacement. Comedy-drama with Richard Jenkins.
06:00
Bornas. Sunaikinta tapatybė
Matt Damon vaidina amnezijos ištiktą vaikiną, kuris mėgina išsiaiškinti, kas jis toks, o CŽV pareigūnai stengiasi tą nuslėpti bet kokia kaina.
08:00
Ponia Haris vyksta į Paryžių
A widow in 1950s London falls for a Dior dress and decides she must own one. Oscar-nominated comedy drama starring Lesley Manville.
10:00
Bilietas į rojų
"Oskaro" laureatai George Clooney ir Julia Roberts vėl susitinka didžiajame kino ekrane kaip buvę sutuoktiniai, kurių bendra misija _ keliauti į Balį ir neleisti spontaniškai įsimylėjusiai dukrai padaryti tą pačią klaidą, kurią, jų manymu, prieš 25-erius metus padarė jie patys.
11:40
Namai
Mielo ateivio laivui sudužus Žemėje prasideda netikėta draugystė, o smagių nuotykių virtinė priveda prie supratimo, jog daryti klaidas yra žmogiška.
13:10
Nuotakų karai
Geriausios draugės Liv (akt. Kate Hudson) ir Ema (akt. Anne Hathaway) svajoja apie vestuves garsiajame Niujorko "Plaza" viešbutyje. Ir atsitik tu man taip, kad per klaidą abiejų merginų vestuvės ten paskiriamos tą pačią dieną. Iki smulkmenų tarpusavio pokalbiuose išgvildenusios tobulų vestuvių scenarijus Liv ir Ema tampa rimčiausiomis konkurentėmis!
14:40
Šoklys
Paprastas paauglys suvokia turintis gebėjimą akimirksniu persikelti į bet kurią pasaulio vietą. Vos apsipratęs su nauju talentu, herojus suvokia, kad yra medžiojamas.
16:10
Geroji pusė
A wealthy quadriplegic hires a struggling parolee to be his caretaker in his upscale New York penthouse. Despite coming from two different worlds, an unlikely friendship starts to blossom as both men rediscover the joy of living life to the fullest.
18:25
Bornas. Absoliutus pranašumas
Antroji Borno trilogijos dalis su Mattu Damonu apie atminties sutrikimų kamuojamą buvusį CŽV smogiką.
20:30
Gnomai
Kai Kloja sužino, kad jos naujųjų namų sodo gnomai visai ne tai, kuo dedasi, ji turi apsispręsti tarp trokštamo mokyklos gyvenimo ir kovos su gnomais.
22:00
Agentė Ava
Ava yra samdoma žudikė, kuri bando pataisyti santykius su mama ir seserimi. Ironiška, bet būtent šiuo metu kažkas nusprendžia ją pašalinti.
23:30
Juodas telefonas
After being abducted by a child murderer, a boy starts receiving calls from the killer's previous victims. Horror starring Ethan Hawke.
2024-02-24
(šeštadienis)
01:10
Kuo čia dėta meilė?
Londone gyvenanti dokumentinių filmų kūrėja filmuoja savo geriausio draugo Kazimo santuokos procesą, atskleisdama pakistanietiškos kultūros tradicijas.
02:55
Velnio šviesa
Thrust onto the spiritual frontline, a young nun finds herself in a battle for the soul of a girl who's possessed by the same demon that tormented her own mother years earlier.
04:25
Vilkolakiai
Heavy snowfall isolates the citizens of a small town, while an elusive killer is on the prowl. Local forest ranger takes it upon himself to hunt down the culprit.
06:00
Šokis svajonės ritmu 2
Barlou svajoja tapti garsia šokėja. Siekdama savo tikslo ji sunkiai treniruojasi, o vieną dieną merginos pastangos atsiperka _ ji pakviečiama į naują Brodvėjaus šokio spektaklį, kurio choreografas yra jaunas ir ambicingas Zanderis Reinsas.
08:00
Dauntono abatija II: Nauja era
Kraulių šeima leidžiasi į didžiąją kelionę į Pietų Prancūziją, kad išsiaiškintų naujai paveldėtos grafienės vilos paslaptį.
10:00
Trio plunksnuose
Vos išsiritęs iš kiaušinio paukštelis Ričis tryško gyvenimo džiaugsmu - jis trokšta skraidyti ir pamatyti pasaulį. Vargšelis ne iš karto pamatė, kad skiriasi nuo savo tėvų. Tėvai gandrai priglaudė Ričio kiaušinį, kuris iš tikrųjų buvo žvirblio. Jis, deja, dydžiu nė negali lygintis su savo netikrais tėvais. Artėja žiema ir gandrai išskleidžia sparnus kelionei į Afriką, Ričis, kadangi yra žvirblis, turi likti žiemoti, bet jis irgi nori skristi į pietus! Tokia kelionė labai pavojinga, tačiau kai susirandi ištikimų draugų, viskas yra įmanoma! Ar šiam žaviam žvirbliukui pavyks įrodyti, kad jo mažame kūne plaka didelio gandro širdis?
11:30
Džiunglių būrys
Morisas yra pingvinas. Tiksliau, pingvinas tik iš išorės. Širdyje Morisas yra tikras tigras. Išaugintas mamos tigrės ir išmokęs visų kung-fu gudrybių, Morisas vadovauja bebaimiam "Džiunglių būriui", gelbstinčiam tuomet, kai niekas kitas padėti nebegali. Saugančiam džiungles nuo pavojų ir piktavalių, kurių aplink niekad nepritrūksta.
13:10
Marlis ir aš
Sprendimas pradėti naują gyvenimą naujoje vietoje buvo teisingas, tačiau įsigyti šunį!.. Akimirksniu visas jaunos sutuoktinių poros gyvenimas ėmė suktis apie keturkojį augintinį!
15:10
Kaip diena ir naktis
Netikėtai oro uoste susipažinę Džiunė (akt. Cameron Diaz) ir Milneris (Akt. Tom Cruise) leidžiasi į žavingą ir netgi labai pavojingą nuotykį, mat Milneris prisistato specialiuoju agentu, kuris visomis išgalėmis stengiasi ištrinti savo praeitį.
17:00
Už borto
Ką bendro turi kaprizingas milijonierius Leonardas (akt. Eugenio Derbezas) ir sunkiai besiverčianti, vieniša trijų vaikų mama Keitė (akt. Anna Faris)? Turi! Nesėkmingas šuolis į vandenį, prarasta atmintis ir štai jie _ puiki šeimynėlė. Tiesa, vyras net neįtaria, kad ši šeima visai ne jo, o kažkur pasaulyje jis vis dar turi milijonines sąskaitas. Originalus pavadinimas "Overboard".
19:00
Didingiausias filmas
Keturi ne tokie jauni našlaičiai apsilanko šokolado fabrike, kur užklysta į užburtą drabužių spintą. Ši juos nukelia į Gnarnijos žemę.
20:30
Alvinas ir burundukai
Devintąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį Amerikos ir kitų pasaulio šalių vaikai buvo beprotiškai pamėgę tris mažus animacinius burundukus, sukūrusius savo muzikos grupę. Alviną, Saimoną ir Teodorą – tokie burundukų vardai – žinojo kiekvienas. Dabar šaunieji burundukai – grupės lyderis Alvinas, išstypėlis, tylenis Saimonas ir apvalutis mielas Teodoras pasiekė didžiuosius ekranus! Vienas neginčijamas burundukų talentas – įpulti į bėdą, o dar didesnis talentas – pridaryti bėdų savo šeimininkui Deivui Seviliui, kurį vaidina Jasonas Lee.
22:10
Sprogstančios vestuvės
Darsė ir Tomas sukviečia visus savo giminaičius į vestuves, kurios vyks egzotiškoje saloje. Tačiau atėjus lemtingai dienai, vestuvių svečiai paimami įkaitais, todėl nuotaka kartu su jaunikiu imasi gelbėti savo artimųjų. Žinoma, jei pirmiau jie patys nenužudys vienas kito!
2024-02-25
(sekmadienis)
00:00
Detektyvas Knightas: niekšas
Los Andželas ruošiasi Helovynui, bet ne visi kaukėtieji prašo saldainių. Keturi kaukes dėvintys plėšikai nusitaiko į pinigus gabenantį sunkvežimį. Jiems sutrukdyti atvykę pareigūnai patenka į kulkų liūtį. Detektyvo Džeimso Naito porininkas Fitsas sužeidžiamas, o plėšikai privačiu lėktuvu pasprunka Niujorko kryptimi. Netrukus paaiškėja, kad panašaus pobūdžio apiplėšimai vienas po kito vyksta skirtingose šalies vietose. Ir kaskart po nusikaltimo padangėje stebimas lėktuvas, kuriuo sprunka niekadėjai. Detektyvas Džeimsas Naitas žingsnis po žingsnio išaiškina plėšikų tapatybes ir prisiekia sučiupti juos bet kokia kaina.
02:00
Samdomas karys
A discharged U.S. Special Forces sergeant gets a contract to work with a private organization, but the first assignment leaves the soldier on the run.
04:00
Detektyvas Knightas: išpirkimas
Detektyvui Džeimsui Naitui gresia ilga bausmė. Jam nebelieka nieko kito, kaip bendradarbiauti su Niujorko policija, o pagrindinė jo užduotis - sulaikyti Kalėdų Senelio kostiumais vilkinčius nusikaltėlius, kad užkirstų kelią teroro aktų grėsmei. Kaip detektyvui pavyks susidoroti su šia užduotimi ir ar jam pavyks išgelbėti nekaltų žmonių gyvybes?
06:00
Žana Dibari
Жанна Вобернье, женщина из низшего сословия, выбивается из нищеты при помощи женских чар. Ее покровитель, граф Дюбарри, разбогатевший благодаря любовным интригам Жанны, желает представить ее королю и организует свидание через влиятельного герцога де Ришелье. Встреча выходит далеко за рамки его ожиданий — Жанна влюбляет в себя Людовика XV с первого взгляда своей непосредственностью. После знакомства с куртизанкой у короля вновь пробуждается вкус к жизни — настолько сильно, что он больше не может жить без Жанны и делает её своей официальной фавориткой. Однако, никто не желает видеть во главе двора простолюдинку, правящую королем.
08:00
Tigro kelionė Himalajuose
A live-action fantasy adventure film set in the tropical forests of Himalayas.
09:30
Karalienės korgis
Elžbietos mėgstamiausias šuo - pirmasis korgis Reksas - po susitikimo su JAV prezidentu nebesulaukia tiek palankumo. Nusivylęs jis pabėga iš Bekingemo rūmų. Atsitiktinai Reksas patenka į našlaičių namus...
11:00
Minuscule
Vos pirmasis sniegas nuklojo slėnį, skruzdės ėmė ruošti maisto atsargas. Jos pagalbon pasikvietė bičiulę boružėlę. Tačiau įvyko nelaimė _ boružėlė netyčia įkrito į kartoninę dėžę ir žmonės ją išsiuntė į tolimuosius Karibus. Greitai suorganizavę pagalbos būrį, vabzdžiai išsiruošia į tolimą kelionę, kad susigrąžintų savo draugę.
12:30
Vyras už pinigus
Nuotaikinga romantinė komedija apie pinigus ir mokesčius, bei iš to išsirutuliojančią meilę. Kuomet atkakli mokesčių inspektorė (akt. Sandra Daukšaitė-Petrulėnė) imasi dar vieno tyrimo, galinčio lemti didžiulį karjeros šuolį, žavusis mokesčių slėpėjas (akt. Justinas Jankevičius) primindamas tikrąsias vertybes tik apsunkina visą tyrimo eigą.
14:30
Pabėgimas iš Pretorijos
Jaudinantis trileris, paremtas tikrais 1979-ųjų m. įvykiais. Politiniai kaliniai Timas Jenkinas (akt. Danielis Radcliffe'as) ir Stephenas Lee (akt. Danielis Webberis) yra du baltieji Pietų Afrikos gyventojai, nuteisti kalėti už antivalstybinės medžiagos spausdinimą ir platinimą. Ypač griežtame Pretorijos kalėjime du išradingi draugai pradeda rengti savo pabėgimo planą...
16:30
Koatis
Three unlikely heroes - Nachi, a free-spirited coati; Xochi, a fearless monarch butterfly and Pako, a hyperactive glass frog - embark on an adventure to stop wicked coral snake Zaina from destroying their rain forest homeland.